1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Укр-Стандарт» - компанія, діяльність якої задіяна в області виготовлення і продажу будівельного обладнання та супутніх матеріалів. Постачання будматеріалів і техніки, вироблених компанією «Укр-Стандарт», є затребуваними на будмайданчиках Запоріжжя та інших міст України вже протягом восьми років. Крім іншого, в список реалізованої продукції входять драбини.

Сходи і драбини: опис обладнання і його переваги

За словами професійних фахівців з магазинів будівельного обладнання Запоріжжя та інших регіонів України, сходи і драбини використовуються для виконання різних робіт (наприклад, оздоблювальних) на невеликій висоті. Між цими конструкціями є істотна різниця. Сходи виглядають як одностороннє трубчасте пристосування з сходовими сходинками. Цьому виду обладнання для використання потрібно спиратися на стіну. Драбина ж складається з двох елементів: перша (сходова) частина зі сходами для підняття і друга частина для того, щоб підпирати першу (без сходинок).

Фахівці з магазинів Запоріжжя та інших міст України виділяють такі різновиди сходів і будівельних драбин:

  • Алюмінієві. Цей тип пристосувань є найбільш поширеним. Перевагою цього типу є невелика вага і високий рівень безпеки. При цьому, незважаючи на невелику вагу, алюмінієве обладнання даного типу здатне витримувати великі навантаження.
  • Сталеві. На відміну від алюмінієвих сходів і будівельних драбин сталеві різновиди такого типу мають велику вагу. Перевагою є підвищений рівень міцності, а недоліком - складність транспортування.

Переваги використання драбин і будівельних сходів:

  • можливість виконання необхідних ремонтних, оздоблювальних та інших робіт на затребуваній висоті;
  • можливість переносити пристосування з місця на місце (на відміну від підмостків, наприклад).

Де придбати драбини в Запоріжжі?

У Запоріжжі і інших частинах України замовити і купити будівельне обладнання можна на сайті компанії «Укр-Стандарт». Для замовлення зателефонуйте за вказаним номером контактного телефону.

Драбини | Ціни 2020

Найменування Кільк-ть ступенів Ціна 
Алюмінієві шарнірні драбини 4*3 2 704 грн
4*4 3 116 грн
Односекційні 1*6 594 грн
1*7 672 грн
Двосекційні 2*6 1 508 грн
2*7 1 734 грн
Трисекційні 3*6 2 383 грн
3*7 2 847 грн

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.