1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наша компанія спеціалізується на виробництві та постачанні будівельних матеріалів, інструментів для дому та інших приміщень. На українському ринку ми відомі з 2010 року і з тих пір встигли завоювати вашу довіру і стати професіоналами в своїй роботі. На сьогоднішній день ми займаємо лідируючі позиції, тому ви можете бути впевнені в якості товарів, пропонованих нами. Також в Дніпрі та інших містах України розміщені наші склади. Продукція сертифікована і відповідає сучасним вимогам.

Види і типи драбин у Дніпрі

Ремонт і будівельні роботи передбачають виконання певної кількості дій, що відбуваються на висоті. Для цього буде потрібно додаткове пристосування, а саме сходи і драбини. Раніше доступні були прості приставні моделі, що викликало багато незручностей. В наш час можна купити:

  • односекційні;
  • двосекційні;
  • трисекційні;
  • телескопічні;
  • трансформери.

Завдяки розвитку сучасних технологій, тепер є зручні, міцні і легкі типи пристосування. Теперішні драбини виконують з:

  • алюмінію;
  • сплавів.

Рідше можна зустріти пластикові та склопластикові варіанти. Головна відмінність драбин - це кількість секцій. Їх може бути від 1 до 4. Простий вид - це пристрій з однієї секції, він може бути різної довжини. Через габарити його незручно зберігати і переміщати. Універсальним типом вважають драбину з 2 секцій. Доступна як розсувний прилад. Гідність в тому, що спеціальні стяжки захищають від складання. З детальною інформацією можна ознайомитися в інструкції використання. У Дніпрі можна купити товар за доступну суму.

Як купити драбину в Дніпрі

Компанія «Укр-Стандарт» в своєму каталозі пропонує хороший асортимент товарів в Дніпрі. Тут зручно вибирати і порівнювати товари між собою. На сервісі є відгуки споживачів. Купивши драбини, оформляється доставка, а ще є гарантія від виробника.

Драбини | Ціни 2020

Найменування Кільк-ть ступенів Ціна 
Алюмінієві шарнірні драбини 4*3 2 704 грн
4*4 3 116 грн
Односекційні 1*6 594 грн
1*7 672 грн
Двосекційні 2*6 1 508 грн
2*7 1 734 грн
Трисекційні 3*6 2 383 грн
3*7 2 847 грн

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України.

Купуючи драбини у Дніпрі в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.