1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія «Укр-Стандарт» займається виготовленням і реалізацією будівельного обладнання, а також оздоблювальних і будівельних матеріалів. За 10 років роботи на ринку будівельної техніки та матеріалів компанія стала дуже затребуваним постачальником обладнання на будмайданчиках Запоріжжя та інших міст України. Серед реалізованої продукції також є сміттєспуск.

Сміттєспуск: навіщо потрібен і як його вибрати?

В процесі проведення будівельних робіт утворюється велика кількість сміття. Нерідко воно збирається на підмостках або іншому схожому обладнанні для виконання оздоблювальних робіт на висоті. Також, сміття може збиратися на поверхах. У цих випадках і застосовується сміттєспускач. За допомогою цього механізму будівельники спускають сміття, що накопичилось на певній висоті.

При виборі сміттеспуска рекомендують звертати увагу на такі деталі:

  • Матеріал і елементи.Деталі конструкції сміттєспускача повинні щільно прилягати одне до одного. При цьому вони повинні бути виготовлені з міцного поліетилену.
  • Кріплення. Кріплення елементів конструкції повинне бути міцним (деталі повинні з'єднуватися за допомогою металевих ланцюгів і карабінів).

Переваги сміттєспуска

Існують наступні переваги застосування сміттєспуска на будівельному майданчику:

  • можливість спускати сміття з великої висоти, що накопичилось в процесі будівництва;
  • безпечний спуск сміття по закритому каналу сміттєспускача (можна не хвилюватися про можливий ризик потрапляння сміття на людей).

Де придбати сміттєспуск?

У всіх регіонах країни замовити і купити сміттєспуск можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт». Ви можете оформити замовлення самостійно або зателефонувати за контактним номером телефону, вказаним на сайті. Також, можна залишити заявку зі своїм номером телефону, і наш співробітник вам зателефонує. У нас ви придбаєте продукцію виключно високої якості!

Сміттєспуск | Ціни 2020

Найменування Розмір Ціна
Прямий рукав 1100\600\460 1 300 грн
Приймальна горловина 1100\600\460 1 340 грн
Рама-кронштейн
угол 90 градусов 2 650 грн
Гаситель швидкості
930х550х550 3 500 грн

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.