1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія "Укр - Стандарт" - надійний постачальник і виробник високоякісного будівельного обладнання. Ми займаємо лідируючі місця в Україні за виробництвом та постачанням якісних, сертифікованих будівельних матеріалів. У нас ви можете придбати: будівельне риштування, будівельні опалубки, вишки-тури, комплектуючі до будівельно-допоміжного обладнання, міні-підмостки, драбини, будівельні матеріали та інше обладнання.

При будівництві та ремонті споруд необхідно допоміжне обладнання. На кожній вторій будівельній площі використовуються будівельне риштування та вишки-тури нашого виробництва. Наша компанія виробляє будівельні конструкції та матеріали з урахуванням усіх вимог та норм, що забезпечує безпеку роботи ваших співробітників.

Придбаючи будівельне обладнання та матеріали у компанії "Укр - Стандарт", ви отримаєте череду переваг. На сьогоднішній день ми пропонуємо сертифікат якості, підтверджуючий безпеку та надійність обладнання. Каркас будівельного риштування має високу жерсткість, що є надійною опорою при будівельно-ремонтних роботах. Ми постачаємо окремі деталі обладнання у випадку необхідності. Ми виробляємо продукцію на власному виробництві і постачаємо товари за ціною виробника, що на 20-30% нижче, ніж у посередників. Працівники з перевіреними вантажоперевезеннями, що працюють на 50% нижче, ніж у інших перевізників. Також займаємось пошуковим попутнім транспортом для швидкої доставки замовлення. Наші менеджери відповідають на всі цікаві питання, допомагають зробити вибір з урахуванням ваших вимог та задач. У випадку поломки або браку, а також пошкодження під час доставки - буде здійснена заміна будівельних матеріалів та обладнання. Замовте будівельне обладнання в нашій компанії і будьте впевнені в його якості та надійності. Купуючи нашу продукцію, ви швидко і легко виконаєте фасадно-ремонтні та будівельні роботи.

Наш партнер - YAPROFI.ua

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.