Працюємо під час війни

ВИРОБНИК БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Купуючи будівельне обладнання та матеріали у компанії “Укр – Стандарт”, ви отримуєте низку переваг. На кожну продукцію надаємо сертифікат якості, що підтверджує безпеку та надійність обладнання. Каркас будівельного риштування має високу жорсткість, що є надійною опорою при будівельно-ремонтних роботах. Ми поставляємо окремі частини обладнання у разі потреби.

  • Вишки тури
  • Будівельні риштування
  • Біотуалети
  • Міні підмостки
  • Інше будівельне обладнання

НАША КОМАНДА

ЮЛЯ
(керівник відділу продажу)

АЛЬБІНА
(з продажу)

САШКО
(менеджер з продажу)

ЯНА
(менеджер з продажу)

ДАРІЯ
(менеджер з продажу)

НАТАЛКА
(менеджер з продажу)

ДАРИНА
(менеджер з продажу)

ВІКА
(менеджер з логістики)

БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ УКР-СТАНДАРТ

Будівельний портал від виробника Укр-Стандарт: новини, рецензії, експертні рішення зі світу будівельних технологій та будівельного обладнання

Все новости

Все новости

Компанія “Укр – Стандарт” – надійний постачальник та виробник високоякісного будівельного обладнання. Займаємо лідируюче місце в Україні з виробництва та постачання якісних, сертифікованих будівельних матеріалів. У нас ви можете купити: будівельні риштування, будівельні опалубки, вишки-тури, комплектуючі до будівельно-допоміжного обладнання, міні-підмостки, сходи та драбини, будівельні сміттєспуски та інші необхідні будівельні матеріали та обладнання.

При будівництві та ремонті будівель, споруд не обійтися без допоміжного обладнання. На кожному другому будівельному майданчику використовуються будівельні риштування та вишки-тури нашого виробництва. Наша компанія виробляє будівельні конструкції та матеріали з урахуванням усіх вимог та норм, що забезпечує безпеку роботи ваших співробітників.

Купуючи будівельне обладнання та матеріали у компанії “Укр – Стандарт”, ви отримуєте низку переваг. На кожну продукцію надаємо сертифікат якості, що підтверджує безпеку та надійність обладнання. Каркас будівельних лісів має високу жорсткість, що є надійною опорою при будівельно-ремонтних роботах. Ми поставляємо окремі частини обладнання у разі потреби. Економію коштів. Ми виготовляємо продукцію на власному виробництві та поставляємо товари за ціною виробника, що на 20-30% нижче, ніж у посередників. Співпрацюємо з перевіреними вантажоперевізниками, послуги яких на 50% нижчі, ніж у інших перевізником. займаємося пошуком попутного транспорту для швидкої доставки замовлення. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання, які допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням ваших вимог і завдань. У разі несправності або браку, а також пошкоджень під час доставки – виконуємо заміну будівельних матеріалів та обладнання. Замовляйте будівельне обладнання в нашій компанії та будьте впевнені у його якості та надійності. Купивши нашу продукцію, ви швидко та легко виконаєте фасадно-ремонтні та будівельні роботи.

Отримати консультацiю