1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Укр-Стандарт» - компанія, діяльність якої пов'язана з виробництвом і реалізацією будівельного устаткування і матеріалів. Компанія з'явилася на ринку оздоблювальних, будматеріалів і техніки в 2010-му році і за 10 років завоювала популярність у будівельних компаній Запоріжжя та інших міст України, а також значно розширила асортимент продукції, що реалізується. Крім інших товарів, сьогодні у нас також можна придбати і біотуалети.

Біотуалети: опис і види в Запорожжі

Біотуалет - переносна (мобільна) туалетна кабіна, часто застосовується на будівельних майданчиках і в парках Запоріжжя та інших регіонів. Дана мобільна кабіна має всі необхідні зручності всередині.

У Запоріжжі і інших частинах України зазвичай замовляють мобільні туалетні кабіни наступних видів:

  • Хімічні. Цей вид туалетних кабінок досить популярний в Запоріжжі і інших містах України. Принцип і особливість роботи такої кабінки полягає в застосуванні хімічних речовин (різних порошків і засобів) для переробки відходів.
  • Торф'яні. Основною відмінною рисою цього виду мобільних туалетних кабін є використання торфу і тирси для обробки відходів. Торф'яні біотуалети часто купують для дачних ділянок в Запоріжжі та інших регіонах України, так як решта відходів можна використовувати як добриво.
  • Біологічні. Такий тип мобільних кабінок є найбільш екологічним, так як при обробці відходів застосовуються речовини зі спеціальними мікроорганізмами.

 

Переваги біотуалетів

 

До переваг біотуалетів відносяться наступні пункти:

  • мобільність (можливість при необхідності переносити з місця на місце);
  • комфорт;
  • надійність;
  • міцність;
  • довговічність;
  • гарантовану якість.

 

Де купити біотуалет?

У Запоріжжі і інших частинах України придбати біотуалети можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт». Компанія займається виробництвом і постачанням будівельної і варочної техніки, оздоблювальних і будівельних матеріалів, а також переносних кабінок для душа і туалету на будмайданчики і парки по всій країні. «Укр-Стандарт» гарантує якість продукції, що виготовляється і реалізується, так як всі вироби, пристосування і матеріали виготовляються з дотриманням всіх норм і стандартів виробництва. На сайті вказані всі необхідні для здійснення замовлення контактні дані. Також, можна скористатися послугою зворотного дзвінка.

Біотуалет пластиковий | Ціни 2020

Біотуалет пластиковий Габарити (ДхШхВ) Кількість відвідувань Об'ем баку Дах Стандартна комплектація Додаткова комплектація Ціна
Біотуалет пластиковий (синій) 110х110х226 см 560 250 біла матова, двоскатна бак; засов для запирання; гачок  для одягу і сумок; петлі для навісного замку; сидіння з кришкою; тримач для туалетного паперу. умивальник, раковина, дезодоруюча рідина 9 800 грн
Біотуалет пластиковий (зелений) 110х110х226 см 560 250 біла матова, двоскатна бак; засов для запирання; гачок  для одягу і сумок; петлі для навісного замку; сидіння з кришкою; тримач для туалетного паперу. умивальник, раковина, дезодоруюча рідина 10 200 грн

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.