1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія «Укр-Стандарт» вже протягом 10 років займається виробництвом будівельного обладнання та постачанням техніки на будмайданчики Запоріжжя та інших міст України, що робить компанію дуже затребуваною на ринку будівельного обладнання. Крім інших пристосувань, до переліку продукції, що реалізується водять також вуличні душові кабіни.

Вуличні душові кабіни: навіщо потрібні і які види бувають?

Вуличні кабіни для душа, які можна придбати в Запоріжжі, особливо затребувані на території дачних ділянок, де не можна провести систему водопостачання, а також на будівельних майданчиках.

Виділяють такі різновиди душових кабінок для вулиці:

  • Відкриті та закриті. Відкриті вуличні кабіни для душа не мають даху, тільки непрозору огорожу. Закриті душові кабіни в свою чергу повністю закриті і, в загальному, схожі на окреме приміщення (як біотуалет).
  • З підігрівом води. У цьому випадку виділяють два варіанти душових кабінок (в залежності від обраного способу підігріву води). Перший спосіб найбільш простий - зверху на душ встановлюється ємність з водою, яка нагрівається від сонця протягом дня. Цей спосіб більше підходить для закритих вуличних душових кабінок. Недоліком даного варіанту є можливість прийняти душ тільки в певний час (коли вода достатньо нагрілась). Другий спосіб вимагає роботи фахівців із Запоріжжя або інших частин України. В цьому випадку до душової кабіни підводяться труби від системи водопостачання та опалення. Цей варіант більш дорогий.

Переваги вуличних душових кабін

Виділяють наступні переваги душових кабін для вулиці:

  • можливість в разі потреби прийняти душ, перебуваючи поза домом (на будмайданчику, на дачі);
  • можливість транспортувати пристосування, якщо виникне потреба.

Де купити вуличну душову кабіну?

У всіх регіонах країни придбати вуличну душову кабіну, а також різне будівельне обладнання і матеріали можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт». Оформити замовлення можна самостійно або зателефонувати за вказаним номером контактного телефону для здійснення замовлення.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.