Біотуалети вуличні та портативні від виробника Укр-Стандарт

Біотуалети Стандарт

ЦIна: ВIд 15 800грн
Биотуалет кабина Стандарт

Біотуалет – автономний санітарний пристрій, який не потрібно підключати до комунікацій водопроводу та організовувати каналізацію. Встановлюються на пляжах, забудовах, кемпінгах. Затребувані для дачної ділянки та приватного будинку у селищах. Допомагають зберігати чистоту у місцях проведення спортивного змагання, концерту, ярмарку та інших заходів за участю масового скупчення людей.

Види біотуалетів

На ринку санітарного обладнання представлено велику кількість різних моделей. Їх відрізняють за розмірами, конструкціями, способами установки та утилізації відходів. За останнім критерієм їх можна розділити на:

  • торф’яні чи компостні. Поглинаючим компонентом у ньому є торф. При контакті з відходами він перетворюється на добриво. Після кожного відвідування потрібно насипати новий шар торфу. Компостний туалет оснащений вентиляційною трубою для випаровування рідини;
  • електричні. Поділяють відходи на рідину та тверді маси. Рідина зливається в яму, тверді перетворюються на порошок. Робота обладнання відбувається шляхом живлення електрикою, наявності зливної ями та гарної вентиляції;
  • хімічні. Щоб розщепити відходи, використовують речовини, які розчиняють їх, тим самим усуваючи запахи та перетворюючи відходи на рідину.

За способами встановлення можна виділити дві категорії туалетів:

  • портативні – невеликі пристрої, що нагадують біоунітаз, які встановлюються в приміщеннях;
  • стаціонарні – вуличний біотуалет.

Які види біотуалетів можна замовити у компанії Укр-Стандарт?

Наша компанія займається продажем та виробництвом санітарного обладнання понад 10 років. Ми виробляємо туалетні кабіни із пластику високої якості. На сайті нашої компанії представлені наступні види обладнання:

  • пластиковий туалет з баком на 250 літрів категорії Люкс та Стандарт;
  • туалетна кабіна на яму;
  • туалетна кабіна для інвалідів;
  • туалетна кабіна з чашею Генуя.

Мобільна туалетна кабіна – де в Україні її купити?

Замовити біотуалет на дачу Ви можете у компанії Укр-Стандарт. Туалетна кабіна нашого виробництва екологічна, довго прослужить. Її легко перевозити та встановлювати. Кабіна призначена для 500 відвідувань. Очищати бак можна за допомогою асенізаторських служб. Кабінка для туалету виготовляється із поліетилену високої якості. Він має ударостійкі властивості та не сприйнятливий до впливу ультрафіолету.
Для оформлення замовлення на біотуалет телефонуйте з розділу Контакти або пишіть у чат. Фахівці нашого сайту дадуть відповідь стосовно ціни, терміни виробництва, вартість доставки. Ми зможемо доставити туалет у будь-який регіон. Територія постачання – вся Україна.

Отримати консультацiю