1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Проводити висотні роботи непросто. Особливо, тоді коли ви не впевнені в якості та надійності конструкції. Тому не варто економити грошові кошти на покупку будівельного обладнання. Наша компанія є виробником металоконструкцій для проведення будівельно-ремонтних робіт на висоті. Ми пропонуємо вам купити риштування будівельні в Запоріжжі на вигідних умовах.

Риштування будівельні - купити різні види в нашій компанії

Продажем риштувань будівельних займається безліч компаній України, але серед них виробників одиниці. Ми поставляємо продукцію нашого виробництва в усі регіони. Вона стане відмінним помічником при виконанні різних завдань на висоті. У нас ви зможете придбати такі різновиди риштувань:

  • Рамні. Належать до мобільних конструкцій через свою малу вагу. Ви легко можете переміщувати металоконструкцію по будмайданчику.
  • Ригельні або штирьові. Універсальне обладнання. Використовуються для проведення будівельно-ремонтних робіт, як стіл муляра, для зведення нової стіни, при установці сцен і подіумів.
  • Клино-хомутові. Мають невелику вагу, що надає обладнанню мобільності. Ви легко можете переміщувати металоконструкції по будмайданчику. Головна перевага - вузька конструкція. Їх встановлюють для проведення робіт у вузьких проходах між будинками, спорудами, проходами і парканами.
Параметри/Вид Клино-хомутові Рамні Ригельні
Максимальна висота конструкції 40 м 40 м 60 м
Крок ярусу по висоті 1.0; 2.0; 2.5 м 2 м 1.0 и 2.0 м
Крок ярусу вздовж стіни 3.5 м 2-3 м 1.0; 1.2; 1.5; 2 м
Ширина настилу 0.75 м
0.9 м 

1.0; 1.2; 1.5 м
Номінальне навантаження 200 кгс/м2 200 кгс/м2 600 кгс/м2
Ціна от 2 080 грн от 1 216 грн от 3 420 грн

Чому варто купити будівельні риштування в Запоріжжі саме у нас

Ми займаємося виробництвом риштувань будівельних за сучасними технологіями, що збільшує термін експлуатації металоконструкції. Для виготовлення елементів обладнання використовується сталь. Кожна деталь проходить полімерну і антикорозійну обробку, що захищають метал від корозії і негативних природних впливів. Ліси будівельні нашого виробництва мають масу переваг. Серед них:

  • Універсальність. Застосовуються для різних видів робіт: будівельно-ремонтних і оздоблювальних.
  • Високе номінальне навантаження. Ця характеристика дозволяє знаходиться робочим на обладнанні і піднімати матеріали для виконання поставлених завдань.
  • Надійність - завдяки міцності кожного елемента і якісної фіксації прапорця замку, конструкція не руйнується під час сильних вітрів і опадів.
  • Висока швидкість монтажу - забезпечується завдяки порожнистим елементам металоконструкції і зручним замкам їх з'єднання. Всі елементи збираються легко способом "труба в трубу", що покращує якість збірки.
  • Займає мінімальний простір при складуванні - в розібраному вигляді риштування будівельні не вимагають для зберігання багато місця.
  • Установка на нерівних поверхнях. Завдяки домкратам ви можете встановити конструкцію на нерівній поверхні. Щоб зменшити ковзання на опори кріпляться п'яти з рельєфною поверхнею.

Компанія «Укр-Стандарт» пропонує купити сучасні будівельні риштування в Запоріжжі за прийнятною вартістю. Ми не займаємося посередницькими послугами, навпаки, ми поставляємо свої будівельні ліси без посередників. Це дозволяє пропонувати їх за мінімальною ціною.

Щоб купити риштування будівельні, телефонуйте нам за нижче вказаними номерами. Наші менеджери нададуть повну інформацію про товар, розкажуть скільки коштують риштування будівельні в Запоріжжі. Вони допоможуть побудувати і провести реконструкцію будівель і споруд. Ми забезпечимо Вас найпередовішим і якісним будобладнанням для роботи на висоті в Запоріжжі. Звертайтеся!

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.