1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія «Укр-Стандарт» почала свою діяльність на ринку будматеріалів і техніки в 2010-му році і сьогодні займає лідируюче місце. Компанія займається виробництвом і постачанням будівельних матеріалів та обладнання на будмайданчики Запоріжжя та інших міст України. Серед іншої реалізованої будівельної техніки є і рамні риштування.

Рамні риштування: особливості

Риштування - обладнання, яке використовується на будівельних майданчиках Запоріжжя та інших регіонів для виконання оздоблювальних і інших робіт на певній висоті. Особливістю рамних конструкцій є їх складання з П-подібних рам. При цьому для кріплення використовують стяжки, які з'єднують краї рам по горизонталі та діагоналі. Найчастіше використовують дані конструкції для виконання лінійних фасадних робіт, так як це обладнання ідеально підходить для робіт з такою поверхнею. Однак комплектація даного різновиду обладнання містить різні додаткові елементи, за допомогою яких можна застосовувати рамне риштування на будь-якій поверхні. При цьому збір устаткування не вимагає наявності додаткових навичок або використання спеціальних інструментів. Замки-фіксатори завжди розташовані таким чином, що пристрій розміщується в правильній формі. Тому рамні риштування досить популярні в Запоріжжі і інших містах України.

Характеристики Рамне риштування
Максимальна висота конструкції 40 м
Шаг ярусу в висоту 2 м
Шаг ярусу вздовж стіни 3 м
Ширина проходу 1 м
Поверхневе навантаження 200 кгс/м2
Фарбування полимерная
Діаметр труби 42 мм
Толщина стойки 1,5 мм
Ціна від 1 216 грн 

Переваги рамних риштувань

Рамні риштування, які можна придбати в Запоріжжі і інших частинах України, мають такі переваги:

  • надійність (міцність матеріалів, що використовують при виготовленні і надійне кріплення не дадуть конструкції зруйнуватися і не наражатимуть на  небезпеку життя будівельників);
  • простота і швидкість монтажу (дані конструкції монтуються досить швидко, і для їх установки не потрібно мати спеціальних навичок);
  • гарантована якість (наша компанія гарантує якість всієї реалізованої продукції).

Де придбати рамні риштування?

У Запоріжжі, як і в інших містах України, придбати рамні риштування можна на сайті компанії «Укр-Стандарт», що виготовляє і реалізує будівельну продукцію по всій країні. Замовити товар можна за допомогою сайту, скориставшись контактною інформацією, вказаною на веб-ресурсі компанії. Також, ви можете скористатися послугою зворотного дзвінка. Для цього потрібно залишити на сайті заявку з вказаним номером контактного телефону, і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.

Будівельне риштування | Ціни 2020

Розмір Площа Ціна
6 х 3 18 м2 3 597 грн\комплект
6 х 6 36 м2 5 127 грн\комплект
8 х 6
48 м2 7 596 грн\комплект
8 х 9 72 м2 9 256 грн\комплект
6 х 9 72 м2 7 037 грн\комплект

Галерея

Приклад цін без ригелів, настилів, п'яток, домкратів, креплень до стіни.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України.

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.