Гарантійний термін

На всю продукцію 1 рік гарантії

Робота по передоплаті

Мінімальна оплата 10% від суми замовлення

Доставка

У всі населені пункти України

Ціна від виробника

Нижче на 15%, ніж у посередників

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наша компанія спеціалізується на виробництві та постачанні будівельних матеріалів, інструментів для дому та інших приміщень. На українському ринку ми відомі з 2010 року і з тих пір встигли завоювати вашу довіру і стати професіоналами в своїй роботі. На сьогоднішній день ми займаємо лідируючі позиції, тому ви можете бути впевнені в якості товарів, пропонованих нами.

Також в Дніпрі та інших містах України розміщені наші склади. Продукція сертифікована і відповідає сучасним вимогам. Щоб купити будівельні ліси та іншу продукцію в Дніпрі, вам варто звернутися до нас.

Як в Дніпрі купити будівельне обладнання

В процесі виконання ремонтних або інших робіт такого типу, важливо подбати про наявність якісного будівельного обладнання. З його допомогою всі процеси можна виконати якісно і надійно.

Для виконання фасадних оздоблювальних процесів або всередині будівлі знадобляться різні конструкції. Крім того, до них потрібні хороші комплектуючі, поліпшують якість роботи. У нас ви можете придбати наступне будівельне обладнання:

  • міні-підмостки;
  • драбини;
  • вишки-тури;
  • бункери для бетону;
  • підмостки;
  • опалубки;
  • риштування різного типу.

За допомогою драбин можна виконувати роботу на невеликій висоті без допомоги спецтехніки. Конструкція з дощок на висоті називається підмостки, їх зручно переміщати. Вишки туру - це пересувна конструкція з металу. У Дніпрі можна купити будівельне обладнання за доступною сумою. Також дається гарантія якості від виробника.

Як купити будівельне обладнання в ТОВ «Укр-Стандарт»

Наша компанія пропонує великий асортимент товарів в Дніпрі. У нас можна придбати різне будівельне обладнання за прийнятною ціною. Продукція сертифікована, тому довговічна і надійна. Купивши будівельне обладнання, оформляється доставка по Дніпру та іншим містам України.

Для замовлення обладнання у Дніпрі ви можете звернутися по телефону: +38 (097) 900-96-41

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України.

Купуючи наше обладнання у Дніпрі в нашій компанії, ви отримуєте:

Безкоштовні логістичні послуги

Вам не потрібно витрачати час на пошук попутнього транспорту і самостійно розраховувати вартість доставки. Все це за вас зробить наш менеджер!

Сертифіковану продукцію

Ви отримаєте продукцію, яка виготовлена згідно з ГОСТом, що підверджує її якість.

Вибір способу розрахунку

Платіть за замовлення готівкою або по безготівковому розрахунку с урахуванням ПДВ.

Оперативну доставку

Замовлення доставляється вам протягом 1-го - 3-х днів. При необхідності вартість доставки включається у рахунок.

Клієнтський сервіс

Подзвонивши нам, вы отримуєте повну інформацію, щодо товару, способу доставки та оплати. Наші менеджери працюють з 9.00 до 17.00 у будні дні, а у суботу - з 9.00 до 15.00.

Спеціальні умови

При постійній співпраці ви отримуєте знижки, бонуси та безкоштовну доставку.

ТелефоныТелефони

Дніпро +38(097) 900-96-41