| Комплектація | 2 х 3 м |
|---|---|
| Ширина секції | 1.0 м |
| Висота яруса | 2.0 м |
| Крок рам вздовж стіни | 3.0 м |
| Навантаження на настил | 200.0 кг/м² |
| Максимальна висота риштування | 40.0 м |
| Діаметр труби | 42.0 мм |
| Товщина стінки | 1.5-2 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Нове |
Купити рамні будівельні риштування в Харкові
Рамні риштування
Комплектація: 2 х 3 м
В наявностi
Будівельні рамні риштування комплектація 2 х 3 м
Будівельні рамні риштування комплектація 2х6
Будівельні рамні риштування комплектація 2x9
Будівельні рамні риштування комплектація 4х3
Будівельні рамні риштування комплектація 4х9
Будівельні рамні риштування комплектація 6х3
Будівельні рамні риштування комплектація 6х6
Будівельні рамні риштування комплектація 6х9
Будівельні рамні риштування комплектація 8х3
Будівельні рамні риштування комплектація 8х9
Клино-хомутові риштування 2.5х3.5
Клино-хомутові риштування 2.5х7.0
Клино-хомутові риштування 2.5х10.5
Клино-хомутові риштування 5.0х7.0
Клино-хомутові риштування 7.5х3.5
Рамними риштуваннями називають просторову каркасно-ярусну конструкцію. Вона мало відрізняється від своїх побратимів. Пристрій часто називають полегшеним завдяки готовим зварним рамам. Ви можете купити професійні рамні будівельні риштування в Харкові в будь-якій комплектації за доступною ціною, клікнувши в нашому каталозі кнопку з відповідною назвою. У компанії Ukraine-Standart конструкції сертифікованої якості, які характеризуються міцністю, безпекою і легким складанням.
Як рамні риштування вибрати в Харкові
Риштування на опорах у вигляді рам вважаються універсальними, оскільки застосовні для різних робіт на будмайданчиках, об’єктах ремонту та реставрації. Є кілька основних призначень обладнання:
- ремонтні роботи;
- обробка;
- штукатурка будинків.



Рамне риштування складається з наступних деталей:
- рама прохідна;
- рама зі сходами;
- поздовжні та діагональні з’єднання.
Захвати дають можливість кріпити рамне риштування до стіни. Фіксатори та хомути забезпечують надійне з’єднання. Існують допоміжні деталі, наприклад, консолі. З їх допомогою є змінювати робочу площу рамних лісів. Зазвичай конструкція може досягати декількох десятків метрів. Настил виготовляється з якісних матеріалів з водовідштовхувальним покриттямм.
Для замовлення будівельного риштування телефонуйте:
або надішліть нам запит на пошту uk@ukraine-standart.com.uaГоловне призначення таких конструкцій – здійснення процесів на висоті на фасадах будівель. Мінімальна витрата часу на монтаж і доступна ціна риштувань рамних будівельних у Харкові – це їхня перевага.
Купити риштування рамне в Харкові: характеристики обладнання
| Характеристики | Рамне риштування |
|---|---|
| Максимальна висота конструкції | 40 м |
| Шаг ярусу в висоту | 2 м |
| Шаг ярусу вздовж стіни | 3 м |
| Ширина проходу | 1 м |
| Поверхневе навантаження | 200 кг/м2 |
| Фарбування | полімерне |
| Діаметр труби | 42 мм |
| Товщина стойки | 1.5 мм |
Купити в Харкові рамні риштування полегшені: чим вони відрізняються від важких металоконструкцій
Полегшені моделі пристроїв для робіт на висоті відрізняються від важких конструкцій діаметром і товщиною стінки труби, використовуваної для виготовлення виробу. Для каркаса полегшеного варіанту РЛ беруть трубу 42 мм, товщиною стінки 1,5 мм, що дає змогу виробнику знизити собівартість готової продукції, а покупцю придбати обладнання за доступною ціною: на 40% нижчою від важких варіантів РЛ завдяки меншій металоємності.
Технологія виробництва дає змогу створити технологічні, прості у встановленні та експлуатації пристрої. Рамне обладнання чудово підходить для малоповерхового будівництва. Допустима висотність пристрою – до 20 м. Його можна використовувати в парі з ригельними конструкціями, що забезпечить проведення будівельно-ремонтних робіт на фасадах складної форми.
Як рамне риштування купити в ТОВ «Укр-Стандарт» в Харкові
На сайті нашої компанії розміщений широкий асортимент товарів в Харкові. На кожен з них є гарантія від виробника. Також можна купити якісні рамні риштування. Співпраця з нами заощадить ваші гроші та час. Звертайтеся за номерам, зазначеним нижче або ж скористайтеся послугою зворотного дзвінка. Наші менеджери негайно приймуть у вас замовлення і проконсультують щодо оформлення замовлення і доставки.
Щоб розрахувати вартість замовлення та оформити його – телефонуйте
або надішліть нам запит на пошту uk@ukraine-standart.com.uaПриклад цін без ригеля, настилів, п’ят, домкратів, кріплень до стіни.
Рамні риштування Харків - актуальна ціна | 2026Товар Ціна Будівельні рамні риштування комплектація 2 х 3 м 2627 Будівельні рамні риштування комплектація 2х6 4167 Будівельні рамні риштування комплектація 6х3 7881 Будівельні рамні риштування комплектація 6х6 11235
| Товар | Ціна |
|---|---|
| Будівельні рамні риштування комплектація 2 х 3 м | 2627 |
| Будівельні рамні риштування комплектація 2х6 | 4167 |
| Будівельні рамні риштування комплектація 6х3 | 7881 |
| Будівельні рамні риштування комплектація 6х6 | 11235 |
Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:
Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франківськ та інших містах України.
Часті питання про рамні будівельні риштування в Харкові
Що таке рамні риштування?
Будівельні рамні риштування - це металева конструкція для робіт на висоті до 40 метрів. Застосовується для малярних та штукатурних робіт, для реставрації фасадів, для утеплення будинків.
Що входить до комплекту рамних риштувань в Харкові?
Мінімальна комплектація рамних риштувань: рама прохідна, рама зі сходами, діагональ та горизонталь. Ригеля, опорні п'яти або домкрати, дерев'яні настили прораховуються окремо, виходячи з потрібного саме вам комплекту.
Хто виробник рамних риштувань в Харкові?
Виробник будівельних рамних риштувань в Харкові компанія Укр-Стандарт.















