Гарантійний термін

На всю продукцію 1 рік гарантії

Робота по передоплаті

Мінімальна оплата 10% від суми замовлення

Доставка

У всі населені пункти України

Ціна від виробника

Нижче на 15%, ніж у посередників

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Виконання висотних робіт не просте завдання. Особливо, коли немає спеціальних пристосувань. Проте, щоб вирішити ситуацію варто задуматися і замовити спеціальне обладнання - будівельне риштування. Наша компанія пропонує купити будівельне риштування в Харкові за вигідною ціною. Будучи їх виробником, ми можемо гарантувати бездоганну якість конструкцій.

Будівельне риштування: які види обладнання можна купити в нашій компанії

Сьогодні продаж будівельного риштування в Харкові цікавить різні організації і приватні будівельні бригади. Конструкції можуть встановлюватися всередині приміщень і зовні. У нас ви зможете купити в Харкові один з видів будівельного риштування за прийнятною вартістю. Виробляємо 3 різновиди:

 • Рамні. Мають полегшену металоконструкцію, через яку і отримали свою популярність серед споживачів.
 • Клино-хомутові. Мають вузький прохід, тому їх встановлюють у вузьких проходах між будівлями, спорудами, парканами та отворами.
 • Ригельні. Є багатофункціональним пристроєм, яке використовують як стіл муляра, при установці сцен і подіумів, для виконання будівельно-ремонтних завдань на висоті.

Технічні характеристики

Параметри/Вид Клино-хомутове Рамне Ригельне
Максимальна висота конструкції 40 м 40 м 60 м
Крок ярусу по висоті 1.0; 2.0; 2.5 м 2 м 1.0 и 2.0 м
Крок ярусу вздовж стіни 3.5 м 2-3 м 1.0; 1.2; 1.5; 2 м
Ширина настилу 0.75 м 0.9 м 1.0; 1.2; 1.5 м
Номінальне навантаження 200 кгс/м2 200 кгс/м2 600 кгс/м2
Ціна від 2 080 грн від  1 216 грн від 3 420 грн

Послідовність зведення будівельного риштування

Монтаж будівельного риштування вимагає дотримання етапності в кожному процесі. Отже, основні етапи побудови та встановлення:

 1. Підготовка - спочатку розробляється план збирання, грунт щільно трамбується і вирівнюється.
 2. Створення підстави - після фіксуються п'яти (при необхідності під ними розташовують дерев'яні прокладки), потім в них вставляються 2 суміжні рами (бази).
 3. Вони з'єднуються горизонтальними і діагональними перемичками. Операція повторюється, поки не буде отримана необхідна довжина обладнання.
 4. Будівництво ярусів - наступним кроком є ​​нарощування риштування вгору. Для цього встановлюються такі рами, вони скріплюються перемичками. Діагоналі слід закріплювати в шаховому порядку через проліт. Через кожні три-чотири метри металоконструкцію слід фіксувати до поверхні стіни кронштейнами.
 5. Закінчення монтажу - останніми встановлюються огорожі і дерев'яні настили.

Переваги будівельного риштування, виробленного компанією "Укр-Стандарт"

Виробництво будівельного риштування - це складний процес, що складається з певних етапів. Всі металеві елементи проходять полімерну і антикорозійну обробку, що збільшує термін експлуатації металоконструкції і захищає від корозії. Металоконструкції нашого виробництва мають масу позитивних сторін. Серед них:

 • Висока швидкість збірки - металеві елементи порожнисті усередині обладнання, тому вони не важкі, з'єднуються просто "труба в трубу" і фіксується кожен елемент прапорцевим замком. Для монтажу конструкції не потрібні спеціальні інструменти і навички. Потрібно лише старання і увага.
 • Безпека використання - будівельне риштування повинне бути правильно встановлене. Інструкція збірки описана в паспорті, який надається разом з кожної продукцією.
 • Огородження, Прапорцевим замки і гвинтові домкрати зебезпечать безпеку співробітника під час роботи на устаткуванні.
 • Зручність зберігання і переміщення. У розібраному вигляді будівельне риштування займають небагато місця, тому їх легко зберігати на складі, базі. Для переміщення на різні відстані, потрібно замовити вантажний автомобіль вантажопідйомністю 1.5т.

Багато підприємців і бригади, які спеціалізуються на будівництві шукають, де купити будівельне риштування в Харкові за доступною ціною. Ви знаходитесь на сайті виробника будобладнання. Наша компанія надає гарантії на всю свою продукцію і ви можете бути впевнені в якості. Якість підтверджується наявністю сертифіката, на заводі проводяться обов'язкові перевірки міцності і стійкості металоконструкції.

Щоб купити будівельне риштування у Харкові, зателефонуйте за нижче вказаними номерами. Менеджери нададуть вам повну інформацію про товар, прорахують скільки будуть коштувати будівельні риштування з доставкою до Харкова. Телефонуйте нам!

Купуючи будівельне риштування у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Безкоштовні логістичні послуги

Вам не потрібно витрачати час на пошук попутнього транспорту і самостійно розраховувати вартість доставки. Все це за вас зробить наш менеджер!

Сертифіковану продукцію

Ви отримаєте продукцію, яка виготовлена згідно з ГОСТом, що підверджує її якість.

Вибір способу розрахунку

Платіть за замовлення готівкою або по безготівковому розрахунку с урахуванням ПДВ.

Оперативну доставку

Замовлення доставляється вам протягом 1-го - 3-х днів. При необхідності вартість доставки включається у рахунок.

Клієнтський сервіс

Подзвонивши нам, вы отримуєте повну інформацію, щодо товару, способу доставки та оплати. Наші менеджери працюють з 9.00 до 17.00 у будні дні, а у суботу - з 9.00 до 15.00.

Спеціальні умови

При постійній співпраці ви отримуєте знижки, бонуси та безкоштовну доставку.

Контакты

Вы всегда можете отправить запрос на обратный звонок или связаться с нами по нашим контактным номерам:

Мы с радостью проконсультируем вас и поможем подобрать идеальный вариант.