Будівельне риштування • риштовка • купити в Івано-Франківську за цiною виробника Укр-Стандарт

Рамні риштування

ЦIна: ВIд 2 550грн

Вид риштувань

Комплектація (м)

Висотні роботи виконувати непросто. Особливо тоді, коли немає спеціального обладнання. Однак цю ситуацію легко виправити за допомогою будівельних риштувань. Сучасні вироби відрізняються простотою використання та високою швидкістю зведення. Їхня висота може досягати до 60 метрів. ТОВ «Укр-Стандарт» пропонує купити будівельні риштування в Івано-Франківську на вигідних умовах.

Основні види будівельних риштувань від “Укр-Стандарт”

Продаж будівельних риштувань в Івано-Франківську цікавить компанії, бригади та інші організації, що займаються будівельно-ремонтними роботами. Наша компанія спеціалізується на постачанні та виробництві обладнання для будівництва та ремонту будівель з 2010 року. Всі елементи проходять 2 види обробки: полімерну (обробка зовнішніх поверхонь металу) та антикорозійну (внутрішні порожнини труб). Це збільшує стійкість металоконструкції до корозії та негативного впливу природи. У нас ви зможете купити 3 типи будівельних риштувань:

6 причин, з яких слід купити будівельні риштування в Івано-Франківську в “Укр-Стандарт”

Будівельні риштування – незамінні помічники при будівництві та реконструкції будівель, споруд. Конструкції мають безліч переваг:

Простота монтажу – збірник конструкцій не викликає проблем не тільки у спеціалістів, а й у будівельників-початківців. Всі елементи збираються способом “труба в трубу” і кожен елемент фіксується замком. Для виконання монтажу не потрібні особливі навички та інструменти.
Встановлення баштової конструкції на нерівній поверхні. Гвинтові опори дозволяють відрегулювати металоконструкцію і при роботі у вас не відбудуться нахили, перекидання. Це захистить ваших співробітників від травм.

Безпека експлуатації – при грамотному монтажі будівельні риштування забезпечать надійну роботу на висоті, тому фахівцям не доводиться переживати за свою безпеку.

  1. Зручність зберігання та транспортування – у розібраному стані займають мінімум простору. Їхні елементи порожні всередині, тому вони легкі та не викликають проблем із перевезенням або встановленням.
  2. Висока міцність – міцна фіксація з’єднань дискового замку гарантує безпеку навіть за поганих погодних умов.
  3. Універсальність – з їхньою допомогою виробляються різні завдання на висоті та міститься значна кількість матеріалів. Ригельні та клинові будівельні риштування використовують як стіл муляра для зведення стін від фундаменту.

Компанія «Укр-Стандарт» пропонує купити найкращі будівельні риштування в Івано-Франківську за низькою ціною. Ви отримуєте якісне будівельне обладнання від виробника для проведення будівельно-ремонтних завдань. На кожну продукцію надається сертифікат якості, що підтверджує надійність та міцність металоконструкції.

Щоб оформити замовлення на будівельні риштування, телефонуйте нам! Менеджери нададуть повну інформацію про товар, дадуть відповіді на всі питання, скільки коштують будівельні риштування в Івано-Франківську і яким перевізником вигідно доставити. Для постійних клієнтів передбачені спеціальні умови співпраці (знижки, безкоштовна доставка та ін.). Будівельні риштування доставляємо в будь-який регіон України, а також Івано-Франківську. Телефонуйте нам!

Ціна на будівельні риштування в Івано-Франківську | 2022

Розмір Площа Ціна
6 х 3 18 м2 7 650 грн\комплект
6 х 6 36 м2 10 905 грн\комплект
8 х 3 48 м2 10 200 грн\комплект
8 х 9 72 м2 19 700 грн\комплект
6 х 9 72 м2 14 980 грн\комплект

Часто поставлені питання про будівельні риштування в Івано-Франківську

Виробник будівельних риштувань – Укр-Стандарт Івано-Франківськ. Доставка будівельного лісу безпосередньо зі складу компанії

Отриматы консультацiю