1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наша компанія пропонує вашій увазі будівельні матеріали та різне устаткування. У нас ви можете купити якісний товар за гідною ціною. Наш продукт проходить необхідні перевірки. На українському ринку ми відомі з 2010 року і за 10 років встигли стати професіоналами своєї справи. У Харкові та інших містах є склади з нашою продукцією. Щоб купити її, потрібно відвідати наш сайт і оформити замовлення.

Як в Харкові вибрати сміттєспуск, інформація про нього

При різних видах будівництва необхідно обзавестися всілякими атрибутами. Одним з незамінних є сміттєспуск. Він призначений для скидання будівельних відходів з висоти. Прилад актуальний в таких випадках:

  • ремонт;
  • реконструкція.

Конструкція безпечна, адже сміття проходить через трубу і потрапляє назовні по шляху. Пристрій складається з:

  • горловин;
  • ланок;
  • сполучних елементів.

Сміттєспуск зручний в монтажі, адже його можна збирати в будь-якій послідовності. Крім того, конструкцію можна легко очистити за допомогою мийки.

Головна перевага сміттєспуску - це те, що при експлуатації видалення відходів з зон будівництва на висоті стає безпечним. Додатково є функція зниження шуму при скиданні. Завдяки своїм особливостям, колір сміттєспуску не вигоряє при сонячних променях. Додатковими перевагами є: морозостійкість, екологічна безпека, легка очистка та відсутність потреби у фарбуванні. У Харкові купити сміттєспуск можна за прийнятною ціною.

Як купити сміттєспуск в ТОВ «Укр-Стандарт»

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг. До продажу доступний широкий асортимент товарів в Харкові. Купити їх можна за хорошою вартістю, а також отримати гарантію від виробника. Сплативши за сміттєспуск, оформляється доставка по Харкову і іншим містам України.

Сміттєспуск | Ціни 2020

Найменування Розмір Ціна
Прямий рукав 1100\600\460 1 300 грн
Приймальна горловина 1100\600\460 1 340 грн
Рама-кронштейн
угол 90 градусов 2 650 грн
Гаситель швидкості
930х550х550 3 500 грн

Купуючи сміттєспуск у Харкові у нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.