1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Уже 10 років на вітчизняному ринку наша компанія пропонуємо вашій увазі свою продукцію. Ми спеціалізуємося на постачанні будівельних матеріалів і різноманітного будівельного обладнання. У Харкові наші товари можна купити за хорошою ціною. Зручно замовити їх на нашому сайті. Кожен продукт має сертифікат якості.

Які існують моделі біотуалетів в Харкові

Власників дач і приватних будинків по праву називають щасливими людьми, адже вони можуть насолоджуватися природою і свіжим повітрям в будь-який час. Але є деякі мінуси. Наприклад, якщо каналізація відсутня, то доводиться думати про організацію обладнання туалету.

Лаконічним рішенням може стати придбання біотуалету. Ще такий прилад буде корисним для тих, кому за станом здоров'я важко дійти до вбиральні.

Стандартна конструкція представлена ​​2 частинами. Верхня - це бачок і стільчак. У нижній відсік з потоком води потрапляють відходи.

У наш час існують такі моделі мобільного приладу:

  • торф'яна;
  • хімічна;
  • електрична.

Біотуалет лаконічний в обслуговуванні. Вибираючи його варто звернути увагу на обсяг. Чим він більший, тим рідше доведеться спустошувати пристрій. Індикатор заповнення резервуара - це значна перевага. Фахівці радять купити тип товару зі зливом, який зможе охопити максимальний обсяг чаші мобільного унітазу. Також важливо звернути увагу на максимально доступну навантаження. Очищення біотуалету відбувається за допомогою спеціальних рідин. Є 2 види:

  • хімічні;
  • біологічні.

У Харкові є хороший вибір біотуалетів. Їх можна купити за прийнятною вартістю.

Як купити біотуалет в нашій компанії в Харкові

На сайті ТОВ «Укр-Стандарт» доступний широкий асортимент товарів в Харкові. Також у продажу є біотуалети. На кожен товар виробник дає гарантію якості. Сплативши замовлення, вам стає доступна доставка по різних містах України, також Харкову.

Біотуалет пластиковий | Ціни 2020

Біотуалет пластиковий Габарити (ДхШхВ) Кільк-ть відвідувань Об'єм баку Дах Стандартна комплектація Додаткова комплектація Ціна
Биотуалет пластиковы (синий) 110х110х226 см 560 250 біла матова, двоскатна бак; засов для запирания; крючок для одежды и сумок; петли для навесного замка; сиденье с крышкой; держатель для туалетной бумаги. умивальник, раковина, дезодоруюча рідина 9 800 грн
Биотуалет пластиковы (зеленый) 110х110х226 см 560 250 біла матова, двоскатна бак; засов для запирання; гачок для одягу і сумок; петлі для навісного замку; сидіння з кришкою; тримач для туалетного паперу. умивальник, раковина, дезодоруюча рідина 10 200 грн

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.