1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Кожен будівельник у Львові для виконання будівельно-ремонтних завдань на висоті, бажає купити будівельні риштування, щоб полегшити собі роботу. Пошук надійного постачальника - це не просте завдання і якщо ви на цій сторінці, значить ще не знайшли де замовити пристосування. Компанія "Укр-Стандарт" - це виробник і постачальник обладнання для будівництва на українському ринку.

Будівельні риштування : види обладнання від "Укр-Стандарт

Всі типи будівельного риштування виробляються зі сталі. Деталі металоконструкцій проходять 2 обробки: антикорозійну і полімерну, що забезпечують тривалий термін служби. У нас ви зможете купити 3 види будівельних риштувань:

  • Клино-хомутові. Відрізняються невеликою вагою, що дозволяє легко переміщати і транспортувати пристосування по будмайданчику і на різні відстані. На вигляд - це каркасна система, яка збирається з окремих деталей. Встановлюються всередині будівель і зовні, а також у вузьких проходах між спорудами і будівлями. Є універсальним обладнанням, яке застосовують для будівельно-ремонтних, оздоблювальних робіт і використовується як стіл муляра для спорудження стіни з фундаменту.
  • Рамні полегшені. Прості у використанні, мають невелику вагу, що дозволяє без складнощів збирати і розбирати конструкцію. Рамні будівельні риштування виконуються зі сталі високої міцності, завдяки цьому вони переносять великі навантаження. Багато хто прагне купити саме рамні будівельні риштування за прийнятною ціною  у Львові, оскільки їх вартість нижче інших, а збірка не викликає проблем. Щоб закріпити елемент, досить повернути «прапорець», така технологія прискорює монтаж конструкції.
  • Ригельні. З'єднання елементів відбувається за принципом «труба в трубу». Для фіксації горизонтальної деталі до вертикальної труби вводяться спеціальні трубки - ригель. Опори встановлюють на спеціальні п'яти, які забезпечують стійкість. Завдяки діагонально встановленим стяжкам підвищується жорсткість конструкції. Особливо вони затребувані при виробництві оздоблювальних і ремонтних робіт на фасадах будівель.

Технічні характеристики обладнення

Параметри/Вид Клино-хомутові Рамні Ригельні
Максимальна висота конструкції 40 м 40 м 60 м
Крок ярусу по висоті 1.0; 2.0; 2.5 м 2 м 1.0 та 2.0 м
Крок ярусу вздовж стіни 3.5 м 2-3 м 1.0; 1.2; 1.5; 2 м
Ширина настилу 0.75 м 0.9 м  1.0; 1.2; 1.5 м
Номінальне навантаження 200 кгс/м2 200 кгс/м2 600 кгс/м2
Ціна від 2 080 грн від 1 216 грн від 3 420 грн

Чому варто купити будівельні риштування у Львові саме у наc?

Компанія «Укр-Стандарт» пропонує купити професійне будівельне риштування у Львові за низькою вартістю. Наші клієнти отримують такі переваги:

  • Бездоганна якість конструкцій - ми самі виготовляємо будівельні риштування, тому всі металоконструкції проходять перевірку на заводі і підтверджується відповідними сертифікатами.
  • Прийнятні ціни - використовуємо передове обладнання і прагнемо звести до мінімуму виробничі витрати шляхом закупівель матеріалів великим оптом. Це дозволяє знизити собівартість продукції і пропонувати вигідні умови співпраці.
  • Гарантія на будівельне  риштування, а також на зварні шви.
  • Доставка по всій Україні - наші партнери-перевізники доставлять обладнанняна 50% дешевше, ніж конкуруючі організації.
  • Спеціальні умови постійним клієнтам. При постійній співпраці з нами, ви отримуєте приємні бонуси (безкоштовну доставку, систему знижок і ін.)

Телефонуйте! Наші менеджери розкажуть, скільки коштують будівельні риштування у Львові, про характеристики товару, приймуть Ваше замовлення!

Покупая строительные леса во Львове в нашей компании, вы получаете:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.