5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Для штукатурно-малярних, оздоблювальних робіт, а також для обробки будинку вентильованим фасадом потрібне леге і просте в застосуванні риштування. Рамне риштування найкраще підходить для таких видів робіт. У комплект такого риштування входять: стійки для діагонального і горизонтального скріплення бічних рам між собою, бічні рами (як зі сходами, так і без), черевики, які служать спеціальною опорою на грунт, вони виконані зі сталі. Рамне риштування дуже популярне з двох головних причин: низька ціна і простота в їх складанні. Кріплення елементів відбувається за допомогою повороту «прапорця», що заощаджує Ваш час на монтажні роботи.

Рамне риштування - УКР - Стандарт

                  

Характеристики Рамне риштування
Максимальна висота конструкції 40 м
Шаг ярусу в висоту 2 м
Шаг ярусу вздовж стіни 3 м
Ширина проходу 1 м
Поверхневе навантаження 200 кгс/м2
Фарбування полимерная
Діаметр труби 42 мм
Толщина стойки 1,5 мм
Ціна від 1 207 грн 

*по всьому периметру рами, діаметр труби 42 мм

ТОВ «Укр-Стандарт» - це компанія, що займається виробництвом и продажем будівельного риштування рамного полегшеного. 

Ми - компанія виробник і працюємо на українському ринку з 2010 року, поставили продукцію більш ніж 10000 клієнтам і відкрили 4 великих склада у Києві, Запоріжжі, Харкові та Дніпрі. Рамне будівельне риштування - це практичне пристосування для здійснення ремонту та оздоблення зовні будівлі на висоті до 40 м. Також у нас є ригелі і клинове риштування.

Основна галузь застосування - для фасадних, штукатурних та оздоблювальних робіт. Додатково в комплектацію рамного риштування входить: кріплення до стіни (сталеві смуги або трубчасті, кріплення з гаком і хомутом), п'яти, гвинтові опори (домкрати), настили з дерева, рами і стійки огорожі. Кількість домкратів і п'ят залежить від типу рельєфу місцевості, на якій ви вирішили провести монтаж металоконструкції. Ціна на приставне рамне риштування залежить від комплектації, яка вам необхідна для виконання задач.

Установка рамного риштування

Після складання, риштування готове до застосування і експлуатації. Монтаж проводиться в наступній послідовності:

  • Попередньо підготуйте місце для установки: укладіть дерев'яні прокладки на утрамбовану місцевість, вирівняйте поверхню, щоб уникнути перекидання конструкції.
  • Нижній ряд рам встановлюйте на домкрати або п'яти, розташувавши їх на дерев'яних підкладках.
  • З'єднайте всі рами діагональними зв'язками в шаховому порядку, повісивши їх на прапорцеві замки, розташовані на рамах.
  • Установку металевих ригелів здійснюйте спочатку на перших і других рядах в кожному прольоті по 2 штуки, на них закріпіть настили. Рігеля- це 2 профільні поздовжні труби, довжиною 3 метри. Настили - це дерев'яні щити товщиною 22 см і розмірами 950х950 мм.
  • Рамно риштування закріплюйте до стін будівлі за допомогою кріплень до стіни, щоб забезпечити працівників під час виконання будівельно-ремонтних завдань.

Купити рамне будівельне риштування вигідно в ТОВ «Укр-Стандарт», так як ви отримуєте продукцію від виробника, що відповідає всім ГОСТам.

Щоб розрахувати вартість замовлення і оформити його - телефонуйте нам за номерами, вказаними нижче.

Будівельне риштування | Ціни 2020

Розмір Площа Ціна
6 х 3 18 м2 3 630 грн\комплект
6 х 6 36 м2 5 180 грн\комплект
8 х 3
48 м2 4 850 грн\комплект
8 х 9 72 м2 9 370 грн\комплект
6 х 9 72 м2 7 120 грн\комплект

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших.Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Приклад цін без ригеля, настилів, п'яток, домкратів, креплень до стіни

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.