Будівельне риштування рамне полегшене у Києві • Україні від виробника Укр-Стандарт

Рамні риштування

ЦIна: ВIд 2 550грн

Комплектація (м)

Застосування рамних риштувань

Для штукатурно-малярних, оздоблювальних робіт, а також для обробки будинку вентильованим фасадом потрібні легкі та прості в застосуванні. Рамні риштування найкраще підходять для таких видів робіт. У комплект таких риштувань входять: стійки для діагонального і горизонтального скріплення бічних рам між собою, бічні рами (як зі сходами, так і без), черевики, які служать спеціальною опорою на грунт, вони виконані зі сталі. Рамні риштування дуже популярні та найбільш часто купуватися з двох головних причин: низька ціна і простота в їх складанні. Кріплення елементів відбувається за допомогою повороту «прапорця», що заощаджує Ваш час монтажних робіт.

 

Які види будівельних лісів пропонує купити Укр-стандарт?

Укр-Стандарт є найбільшим виробником будівельних лісів і пропонуємо купити лісу зі складу в Києві за низькими цінами та доставкою по всій Україні. Ми виробляємо:

Характеристики Рамне риштування
Максимальна висота конструкції 40 м
Шаг ярусу в висоту 2 м
Шаг ярусу вздовж стіни 3 м
Ширина проходу 1 м
Поверхневе навантаження 200 кгс/м2
Фарбування полімерне
Діаметр труби 42 мм
Товщина стойки 1,5 мм
Ціна від 2 400 грн

*по всьому периметру рами, діаметр труби 42 мм

Купить рамне риштування у Київі • Україні за ціною виробника

ТОВ «Укр-Стандарт» – це компанія, що займається виробництвом й продажем будівельного риштування рамного полегшеного.

Ми – компанія виробник і працюємо на українському ринку з 2010 року, поставили продукцію більш ніж 10000 клієнтам і відкрили 4 великих складах у Києві, Запоріжжі, Харкові та Дніпрі. Рамне будівельне риштування – це практичне пристосування для здійснення ремонту та оздоблення зовні будівлі на висоті до 40 м. Також у нас є ригелі та клинове риштування.

Основна галузь застосування – для фасадних, тинькувальних та оздоблювальних робіт. Додатково в комплектацію рамного риштування входить: кріплення до стіни (сталеві смуги або трубчасті, кріплення з гаком і хомутом), п’яти, гвинтові опори (домкрати), настили з дерева, рами та стійки огорожі. Кількість домкратів і п’ят залежить від типу рельєфу місцевості, на якій ви вирішили провести монтаж металоконструкції. Ціна на приставне рамне риштування залежить від комплектації, яка вам необхідна для виконання задач.

Чому варто купити ліси рамні полегшені в компанії Укр-Стандарт

Купуючи будівельне обладнання від виробника ви отримуєте такі переваги:
1. Кожен елемент після виготовлення забарвлюється полімерним покриттям і запікається в спеціальній печі для закріплення результату.
2. Труби з’єднуються між собою методом тиснення. На спеціальному верстаті одну трубу стискають до отримання меншого діаметру.
3. Кожен товар супроводжується сертифікатом якості, паспортом та інструкцією по збірці.
4. Рамні риштування від Укр-Стандарт універсальні. При необхідності їх можна поєднати, з уже наявними, у вас будівельними лісами.
5. Збірка здійснюється без застосування спеціальних інструментів і не займає багато часу.

Установка рамного риштування

Після складання, риштування готове до застосування та експлуатації. Монтаж проводиться в наступній послідовності:
– Попередньо підготуйте місце для установки: укладіть дерев’яні прокладки на утрамбовану місцевість, вирівняйте поверхню, щоб уникнути перекидання конструкції.
– Нижній ряд рам встановлюйте на домкрати або п’яти, розташувавши їх на дерев’яних підкладках.
– З’єднайте всі рами діагональними зв’язками в шаховому порядку, повісивши їх на прапорцеві замки, розташовані на рамах.
– Установку металевих ригелів здійснюйте спочатку на перших і других рядах в кожному прольоті по 2 штуки, на них закріпіть настили.
Ригеля це 2 профільні подовжені труби, довжиною 3 метри. Настили – це дерев’яні щити товщиною 22 см і розмірами 950х950 мм.
– Рамне риштування закріплюйте до стін будівлі за допомогою кріплень до стіни, щоб забезпечити працівників під час виконання будівельно-ремонтних завдань.
– Купити рамне будівельне риштування вигідно в ТОВ «Укр-Стандарт», через те, що ви отримуєте продукцію від виробника, що відповідає всім ГОСТам.

Щоб розрахувати вартість замовлення та оформити його – телефонуйте нам за номерами, вказаними нижче.

Будівельне риштування | Ціни 2022

Розмір Площа Ціна
6 х 3 18 м2 7 200 грн\комплект
6 х 6 36 м2 10 260 грн\комплект
8 х 3 48 м2 9 600 грн\комплект
8 х 9 72 м2 18 510грн\комплект
6 х 9 72 м2 14 070 грн\комплект

Отримати консультацiю