БАЛКА ОПАЛУБКИ БУДІВЕЛЬНА ДЛЯ МОНОЛІТНОГО ПЕРЕКРИТТЯ КУПИТИ В КИЄВІ, УКРАЇНІ ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА УКР-СТАНДАРТ

Балка для опалубки

ЦIна: ВIд 360грн

Довжина балки (м)

Ви є ​​на сайті компанії Укр-Стандарт. Тут, за доступними цінами, ви можете купити різне будівельне обладнання від виробника: будівельні ліси, вежі, риштовання, драбини, а також опалубки та балки для перекриття. Ми – виробники та знавці своєї справи, тому за якісним товаром ви завжди можете звернутися до нас.

Що таке будівельні балки перекриття для опалубки? Їхнє призначення

Будівельна балка для опалубки перекриття – один з основних елементів конструкції. Вона служить каркасом, який встановлюється фанера. Основний тиск бетону посідає саме на балки перекриттів. Саме тому дерев’яні балки перекриття мають досить високу навантажувальну здатність. Її міцність гарантує шиповане з’єднання, яке заздалегідь кількома шарами проклеюється спеціальним клеєм.

Особливості балок для монолітного перекриття компанії Укр-Стандарт

Балки в нашій компанії мають високу стійкість до погодних та зовнішніх несприятливих умов. Це відбувається за рахунок якісних лакофарбових складів, якими попередньо обробляється поверхня.

У нас в наявності на складі розміри балки: 2.65 м, 3.3 м, 3.9 м.

Будівельна балка опалубки для монолітного перекриття  – Ціна – 300 грн м/п 

*на замовлення можливе виготовлення будь-якого розміру.

Правила експлуатації будівельної балки для монолітного перекриття опалубки

Щоб конструкція служила вам тривалий час, необхідно подбати про правильність її монтажу/демонтажу та експлуатації. Правильний монтаж двотаврової балки для опалубки перекриття відбувається тільки з використанням інструкції, враховуючи розрахункові обґрунтування в таблиці. Тільки таким чином, можна досягти максимальної стійкості. Якщо монтаж буде проводитися відповідно до норм – балка прослужить вам не менше 1 року. Також необхідно враховувати, що демонтаж балки проводитися точно у зворотному порядку монтажу і ніяк не шляхом “руйнування” конструкції (у цьому випадку повторне застосування неприпустимо).

Чому варто купити будівельну балку для монолітного перекриття в компанії Укр-Стандарт

Основне правило нашої компанії – упор на якість продукції, що виготовляється. Тому наші товари, при правильному використанні, прослужать вам довгий час. В Україні ми займаємо лідируючі позиції, при цьому наші ціни вас неабияк порадують. Замовляйте товар прямо на сайті або залиште ваш номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом і допоможе оформити покупку.

Переваги придбання балки для опалубки від виробника Укр-Стандарт:

  1. Великий вибір розмірів балки для використання на різних будівельних об’єктах.
  2. Виготовлення необхідного розміру балки на замовлення для нестандартних завдань.
  3. Прорахунок вартості та комплектації елементів опалубки безкоштовно.
  4. Для збільшення терміну експлуатації балка опалубки просочується спеціальним антисептиком і покривається лакофарбовими сумішами.
  5. Постійна наявність на складах по всій Україні.
  6. Доставка регіональними перевізниками та попутним транспортом.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франківськ та ін. містах України.

Отримати консультацiю