Люлька будівельна (фасадний підйомник) купити у Києві, Україні від виробника Укр-Стандарт

Люлька будівельна

ЦIна: ВIд 120 000грн
Люлька строительная

Вантажопідйомність (кг)

Будівельна колиска – це підвісна платформа на сталевих канатах, призначена для висотних фасадних робіт. Альтернативна назва будівельної колиски – підвісний фасадний підйомник.

Компанія Укр-Стандарт є виробником та постачальником будівельної люльки. У нас ви можете купити фасадну люльку будь-якої вантажопідйомності та з роботи на будь-якій висоті. Перевагою покупки фасадного витягу в нашій компанії – це ціни безпосередньо від виробника та з доставкою по всій Україні.

Проведення фасадних та ремонтних робіт на висоті – це завжди небезпечно та складно. Щоб уберегти працівників від небезпеки, ви можете купити будівельну люльку у компанії “Укр-Стандарт”. Кожна наша продукція проходить ретельне тестування та виробляється відповідно до ГОСТів. Ви можете бути впевнені в надійності та якості обладнання.

Будівельна люлька від компанії “Укр-Стандарт”

Люлька будівельна є підйомником, що складається з каркаса, лебідки, гальм, уловлювача, канатів, тросів і кабелів, пульта управління кабіною та напрямних. Основне призначення обладнання – це підйом працівників, інструментів на висоту щодо поставлених завдань зовні будівлі чи споруди.

За допомогою фасадного підйомника ви або ваші співробітники виконаєте ремонт та оздоблення фасаду, миття вікон, утеплення поверхонь та художнє оформлення стін.

Головні переваги будівельної люльки (фасадний підйомник) від компанії “Укр-Стандарт”

Підйомник фасадний має масу переваг перед іншим будобладнанням, такими як ліси та вежі-тури. Серед них:

  • Висока вантажопідйомність. Допустиме навантаження 750 кг, завдяки чому на платформі зможе одночасно працювати 2 особи. Доставте оздоблювальні матеріали та інструменти до місця виконання робіт.
  • Простий монтаж. Люлька для висотних робіт є збірно-розбірною, що дозволяє її збирати і розбирати, а також транспортувати на різні відстані.
  • Можливість роботи на різних типах фасадів. Фасадний витяг можна використовувати на лінійних і складних поверхнях, головне підібрати довжину робочого майданчика. 2-х метровий майданчик ідеальне рішення для виконання робіт на складних фасадах. Інші використовуються на лінійних.
  • Робота на висоті 100 м. Жодне обладнання не дозволяє працювати на даній висоті, крім будівельної люльки. Тому ви зможете виконати велику кількість замовлень щодо роботи на високих будівлях та спорудах.

У нашій компанії ви зможете купити люльку будівельну, а також інше будівельне обладнання (ліси, вежі, підмостки та ін.) за прийнятною ціною, тому що вартість обладнання на 15% нижча, ніж у інших постачальників. Щоб оформити замовлення, дзвоніть нам за вказаними нижче номерами. Наші менеджери нададуть повну інформацію про товар та допоможуть зробити правильний вибір. Телефонуйте!

Часто поставлені питання про фасадну будівельну люльку в Києві, Україні


Найдешевші фасадні люльки можна купити в Україні таких видів:

  • Крашена будівельна люлька

  • Оцинкована фасадна люлька


Виробником будівельних фасадних колисок в Україні є Укр-Стандарт

Отримати консультацiю