Опалювальні печі купити в Україні

Твердопаливні котли

ЦIна: ВIд 13 800грн

Опалювальні печі – це пристрої для забезпечення простого та економічного обігріву приміщень. Застосовуються у приватних будинках, котеджах, на дачах. Можуть використовуватися як у приватних, так і в комерційних приміщеннях для обігріву складських площ, магазинів.

Опалювальні печі – їх види

Опалення в приватному будинку або на дачі – одна з важливих частин комфорту в осінньо-зимовий період, тому прилади для обігріву приміщень давно і різних видів. Опалення може здійснюватися за допомогою пристроїв, що працюють на газу, дровах, вугіллі та інших видах палива.

Опалювальні котли розрізняють за кількома критеріями:

  • призначенню
  • виду палива, що використовується;
  • матеріалу з якого виготовлено пристрій;
  • принципом обігріву.

За призначенням виділяють опалювальні пристрої, прилади з варильною поверхнею та спеціалізовані для встановлення у лазнях, для сушіння тощо. За видом палива може бути дров’яна піч або твердопаливний котел, що працює від вугілля, торфу, пального сланцю. Печі для дачі виготовляються зі сталі, чавуну, кераміки, а також дров’яні печі для будинку з цегли.

За принципом обігріву пристрій може бути випромінюючим тепло, конвекційним або теплообмінником. Перший тип випромінює тепло від поверхні, що нагрівається і поширює його по приміщенню. Конвенційне обладнання має зовнішню та внутрішню стінку між якими нагрівається повітря. Пристрої, що працюють за принципом теплообмінника, є резервуаром з гарячою водою, яка надходить в радіатори, необхідні для цієї системи опалення.

Як влаштовано опалювальні печі?

Котел на дровах або булер’ян матимуть схожий принцип конструкції. До складу печі входитимуть:

  • топка;
  • зольна камера;
  • димар і димові канали.

Топки здебільшого виготовлені зі сталі або чавуну. Може також використовуватися цегла, але вона застосовується, найчастіше, для саморобних пристроїв. На дачах або сільських будинках часто зустрічається піч на дровах з варильною поверхнею. Залежно від виду може бути піч для дачі з варильною плитою та духовою шафою. Зольні камери служать для збирання відходів продуктів горіння та припливу свіжого повітря до пального матеріалу. Димові канали та димар служать для відведення чадного газу.

Як вибрати опалювальну піч?

Опалювальні печі можуть бути як саморобні, і заводського виробництва. Устаткування виготовлене за спеціальними технологіями надійніше. Саморобні печі найчастіше виготовляються з цегли, займають багато простору, довго нагріваються та погано випромінюють тепло. До переваг заводських моделей можна віднести продуману конструкцію, привабливий дизайн, високий рівень ККД та велику кількість різних моделей.

Опалювальна піч може бути з періодичною топкою та тривалого горіння. Найкращий – твердопаливний котел тривалого горіння, тому що ви робите заклад палива в середньому 1 раз на 12 годин, а не поповнюєте запас пального матеріалу у міру його згоряння. ККД цього пристрою вище 90%. Ви можете купити вже повністю укомплектоване обладнання із зовнішнім облицюванням, що відповідає дизайну Вашого будинку.

Де купити опалювальні печі в Україні?

Замовити піч будь-якого типу можна у компанії Укр-Стандарт. Наша компанія займається продажем та виробництвом будівельного та інших видів обладнання. Регіон доставки може бути будь-яким, територія логістики – вся Україна.

Оформити замовлення можна, зв’язавшись з нашими менеджерами телефоном, в чаті або за допомогою форми зворотного дзвінка на сайті компанії. Ціна, доставка та її вартість залежать від моделі обладнання та регіону постачання.

Часто поставлені питання про опалювальні печі в Києві, Україні


Найдешевші опалювальні печі в Києві, Україні це:


У Києві, Україні виробник опалювальних печей Укр-Стандарт

Отримати консультацiю