1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

За 10 років існування наша компанія встигла досягти значних успіхів і зайняти лідируючі позиції на українському ринку. Наша головна спеціалізація - це виробництво і постачання матеріалів і устаткування для будівництва. Пройшовши через суворі перевірки наш товар потрапляє до вас у руки. Купивши матеріали у нас, ви можете бути впевнені в їхній якості, адже отримуєте гарантію виробника. У Дніпрі та інших містах України є наші склади, звідки можна забрати замовлення самостійно

З чого складається конструкція сміттєспуску

На будівництві або при виконанні фасадних робіт варто подбати про наявність додаткового обладнання. Одним з таких є сміттєспуск. Здійснюючи будівельні роботи завжди залишаються габаритні відходи, які необхідно транспортувати вниз з певної висоти. Сміттєспуск призначений для швидкого і безпечного видалення сміття з будівельного майданчика. Сміттєспуск із пластику дає можливість в лічені хвилини скинути відходи в потрібне місце. Такий пристрій значно заощадить час, так як робочим в Дніпрі не доведеться робити це спускаючись пішки по сходах.

Сміттєспуск складається з таких основних частин:

  • приймальний рукав;
  • проміжний рукав;
  • контролер швидкості;
  • деталі кріплення.

Перша деталь дає можливість прийняти матеріали з потрібного поверху, друга забезпечує транспортування по тунелю. Опора - це рама, на яку одягається сміттєскидач. Контролер швидкості забезпечує безпеку, адже він дає можливість стежити за швидкістю спуску деталей. У Дніпрі можна купити сміттєспуск за прийнятною ціною.

Як придбати обладнання в ТОВ «Укр-Стандарт»

Товари нашої компанії актуальні як в приватних цілях, так і для будівельних фірм. У Дніпрі є широкий асортимент товарів. Купивши сміттєспуск у нас, ви отримуєте гарантію якості і обладнання за приємною ціною. Також, купивши сміттєспускач в «Укр-Стандарт», оформляється доставка по Дніпру і іншим містам.

Сміттєспуск | Ціни 2020

Найменування Розмір Ціна
Прямий рукав 1100\600\460 1 300 грн
Приймальна горловина 1100\600\460 1 340 грн
Рама-кронштейн
угол 90 градусов 2 650 грн
Гаситель швидкості
930х550х550 3 500 грн

Купуючи сміттєспуск у Дніпрі в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.