Опалювальна піч булер'ян купити в Україні | Ціна виробника опт та роздріб

Булер'яни без скла

ЦIна: ВIд 12 870грн

Булер’ян – це піч із жароміцного металу, у вигляді конструкції з кількома рядами труб, що виконують процес примусової конвекції. ККД пристрою на рівні близько 80%, що вище ніж у більшості аналогічних пристроїв. Незалежність від джерел живлення, таких як газ чи електрика, дозволяє використовувати пекти булер’ян як у приватних будинках, так і у виробничих приміщеннях.

Котел булер’ян – принцип роботи та конструкція

Опалювальна піч цього типу працює за принципом газогенератора за допомогою природної конвекції. З її допомогою нагрівається нижній шар повітря, він піднімається, а верхні шари повітря, що остигли, опускаються вниз. Пристрій обладнаний двома камерами. У першу із них завантажують паливо. Вона містить мінімум повітря, що перешкоджає повному займанню дров.
Вони тліють і виробляють газ, де надходить у другу камеру, де він згоряє. Це сприяє більшій тривалості роботи печі для дачі. Цей принцип витрати дров дуже ефективний, практично не залишає попелу.

Буржуйка булер’ян схожа на печі на дровах тривалого горіння – по тому як вона працює і по паливу, яке використовується. Корпус печі може бути циліндричним та краплеподібним. Перший тип підходить для невеликих приміщень, другий – для більшої площі. Пекти обладнана димарем довжиною близько метра, який має вигнуту форму. Інтенсивність горіння палива можна регулювати за допомогою заслінки – шибера, яка прикріплена до труби біля виходу з топки. Булер’ян зможе прогріти приміщення до 100 кубічних метрів. Пекти на дровах з варильною поверхнею дозволяє вирішити питання не тільки з опаленням, але і з приготуванням їжі.

Дров’яна піч булер’ян – плюси застосування

Опалювальні печі типу булер’ян – це компактний винахід канадських виробників, який використовувався лісниками у тайзі. Булер’ян може використовуватися як дров’яна піч для дому, як обладнання для приготування їжі, як обігрівач для промислових та інших приміщень. Твердопаливний котел цього типу має наступний ряд плюсів:

  • компактні розміри – її середня вага 50 кг;
  • швидкість нагрівання приміщень – невелику кімнату можна прогріти в середньому за 30 хвилин;
  • низький рівень витрат енергії – згоряння паливного матеріалу проходить повільно, у зв’язку з чим потрібно постійно додавати дрова. Потрібно
  • оновлювати горючий матеріал раз на 12 годин;
  • без нової закладки палива булер’ян здатний підтримувати температуру протягом 6-8 годин;
  • наявність повітроводів, до яких можна прикріпити гнучкий металорукав, що дозволяє спрямовувати тепло до різних кімнат;
  • установка не потребує спеціально обладнаної котельні;
  • простота в управлінні – використовувати піч зможе будь-яка людина.

Де купити твердопаливний котел булер’ян?

Замовити опалювальне обладнання можна у компанії Укр-Стандарт. Наша компанія – продавець та виробник будівельного, харчового, санітарного дорожнього та опалювального обладнання. Працюємо на території України понад 10 років. Склади з товарами знаходяться у більшості великих міст України. Географія поставок – вся Україна.

Менеджери нашої компанії проконсультують з технічних особливостей обладнання, вартості доставки та самого товару. Ціна на пристрій залежатиме від моделі та комплектації. Телефонуйте нам за телефонами, зазначеними в розділі з контактними даними на сайті компанії. Ви можете написати у месенджер або чат-онлайн. Для зворотного дзвінка скористайтесь формою на сайті. Для цього натисніть на значок “Кнопка зворотного зв’язку”, вкажіть своє ім’я та номер телефону.

Отримати консультацiю