Працюємо під час війни

Щоб безпечно облицьовувати фасад будівлі, виконати ремонт, реставрацію чи монтаж на висоті до 20 метрів використовують вежі тури. По конструкції будівельна вежа туру – це пересувне обладнання баштового типу. Призначена для робіт всередині та зовні приміщення.

Мобільні тури в складеному вигляді досить компактні. На відміну від будівельних лісів, туру може зібрати одна людина. Для встановлення не потрібно використовувати додаткові інструменти.

Комплектація пересувної вежі туру

У збірно-розбірну комплектацію туру будівельної входить: Базові палиці з колесами та домкратами. Їх встановлюють паралельно на рівній поверхні. Об’ємні діагоналі – з’єднують бази між собою. Сходи секції – основа конструкції, нарощуються до потрібної висоти і служать для підйому і спуску.
Стяжки – з’єднують усі елементи вежі тури.
Плажкові замки – скріплюють стяжки та сходи.
Дерев’яні настили для розміщення робітників та інвентарю.
Стабілізатори для стійкості вежі при нарощуванні понад 7 метрів.

Як правильно вибрати будівельну вежу туру?

Тури будівельні відрізняються один від одного розмірами та комплектацією. Щоб ви могли вибрати відповідну вежу, давайте разом розберемо їх відмінності та особливості. Сама по собі вишка туру вільна і стійка. Однак, починаючи з комплектації 5+1, ставляться стабілізатори. Тому, якщо ви будете працювати на висоті понад 7 метрів, подбайте про їхню покупку заздалегідь.

У вежі 1,2 х 2,0 стабілізатори використовують до висоти 10 м. Далі вежу туру необхідно кріпити до стіни. Вишка 2,0 х 2,0 обходиться опорами до висоти 15 -16 метрів, а потім використовують кріплення.

Для робіт всередині приміщення при обмеженому просторі краще підійдуть вежі 1,2 х 2,0 або 1,7 х 0,8 з невеликою шириною настилу. На відкритих просторах слід використовувати будівельні тури 2,0 х 2,0. На широкому настилі зручно розташується і працівник та необхідний робочий інструмент. Також при роботі зовні приміщення важлива наявність гвинтових опор. Вони забезпечують фіксацію вежі та горизонтально вирівнюють конструкцію на нерівних поверхнях.

Застосування будівельної фасадної вежі туру

Головна особливість будівельних тур – це їхня мобільність. За рахунок цього вежі застосовують на всіх об’єктах будівництва та ремонту, де потрібно часто переміщатися з місця на місце. Вишки тури використовують при ремонтах всіх типів поверхонь, облицюваннях, реставрації всередині та зовні приміщення. Також пересувна вежа туру головний помічник при монтажі освітлювальних приладів, чищенні та прибиранні вертикальних поверхонь на висоті (миття вікон, банерів, фасадів).

Сподіваємося, ми допомогли вам розібратися, що таке вежа туру і де її використовують. Весь асортимент і детальні характеристики будівельних турів ви можете подивитися тут

Отриматы консультацiю