Працюємо під час війни

Як же чудово, коли твоя праця не залишається непоміченою! Протягом багатьох років наша компанія Укр-Стандарт займається виробництвом будівельного обладнання і кожен наш покупець є особливо важливим для нас. Займаючись виготовленням обладнання, ми намагаємося робити його якомога міцніше, тому що знаємо – від цього залежить безпека замовника та якість виконуваних ним робіт. Наші менеджери докладають величезних зусиль для того, щоб ваше замовлення ідеально відповідало вимогам і вдумливо розраховує кількість обладнання, необхідного на об’єкті. Немає нічого приємнішого, ніж дяка замовників за наше обладнання, яке допомогло їм у будівництві/реконструкції/реставрації тієї чи іншої будівлі.

Наприклад, нещодавно ми, можна сказати, стали учасниками Божого промислу. З використанням наших вишок-тур було відреставровано Свято-Троїцьку Українську Православну Церкву Київського Патріархату в Умані. Замовники настільки були задоволені зручністю в експлуатації вежі-туру, що надіслали нам свою благодарність і навіть кілька фотографій з місця подій:)

Спасибі,що обладнання було доставлено вчасно. Оскільки терміни були стиснуті, ми дуже переживали за швидкість доставки, але менеджер нас переконав, що все прийде вчасно. До того ж допоміг розрахувати нам необхідну кількість, тому що ми не до кінця були впевнені, скільки рівнів нам потрібно, щоб усюди дістати. Відмінна робота!

Звертайтеся до нас за номерами, наведеними нижче на сайті. Ми поможемо підібрати обладнання саме для вирішення ваших завдань!

Отриматы консультацiю