1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

З 2010 року наше компанія стала відомою на українському ринку. З тих пір ми встигли зайняти лідируючі позиції і стати професіоналами у своїй галузі. Наша спеціалізація - це виробництво і постачання будівельних матеріалів і обладнання. Вся наша продукція проходить суворий контроль і сертифікацію. У Дніпрі та інших містах можна купити наш товар. На свої матеріали ми даємо гарантію якості від виробника.

Для чого потрібно придбати вуличну душову кабіну в Дніпрі

Є кілька локацій, де стане в нагоді вулична душова кабіна:

  • будівельні майданчики;
  • міські пляжі;
  • приватні ділянки;
  • садово-дачна сфера;
  • зони відпочинку;
  • санаторії.

Крім цього, виділяють 2 види вуличних душових кабін:

  • залежать від сантех комунікацій;
  • не залежать від них.

У комплектацію першої входить: бак для води, дерев'яний каркас, вішалка, внутрішня засувка. Таку вуличну душову кабіну в Дніпрі можна купити недорого.

Другий набір включає в себе водонагрівач (оснащений душовою насадкою), піддон, раму, засувку, вішалку. Такий тип підключається до сантехнічних комунікацій і здатний нагрівати проточну воду. Він трохи дорожчий, але набагато комфортніший.

Багато хто думає, що вуличну душову кабіну легко побудувати самостійно, однак на ділі - це не так. Адже необхідно точно прорахувати параметри. Також, купивши її на нашому сайті, можна розраховувати на високу якість і спеціальну обробку, що захищає конструкцію від грибка.

Як купити вуличну душову кабіну в нашій компанії

На сайті «Укр-Стандарт» доступний широкий асортимент товарів в Дніпрі. Купивши вуличну душову кабіну або інше обладнання у нас, ви істотно заощадите час і кошти. Ще ми пропонуємо доставку по Дніпру і приємні ціни.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України.

Купуючи вуличну душову кабіну у Дніпрі в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.