| Комплектація | 2 х 3 м |
|---|---|
| Ширина секції | 1.0 м |
| Висота яруса | 2.0 м |
| Крок рам вздовж стіни | 3.0 м |
| Навантаження на настил | 200.0 кг/м² |
| Максимальна висота риштування | 40.0 м |
| Діаметр труби | 42.0 мм |
| Товщина стінки | 1.5-2 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Нове |
Купити будівельні риштування в Миколаєві за ціною виробника
Рамні риштування
Види риштуваннь: Рамні
Комплектація: 2 х 3 м
В наявностi
Будівельні рамні риштування комплектація 2 х 3 м
Будівельні рамні риштування комплектація 2х6
Будівельні рамні риштування комплектація 2x9
Будівельні рамні риштування комплектація 4х3
Будівельні рамні риштування комплектація 4х9
Будівельні рамні риштування комплектація 6х3
Будівельні рамні риштування комплектація 6х6
Будівельні рамні риштування комплектація 6х9
Будівельні рамні риштування комплектація 8х3
Будівельні рамні риштування комплектація 8х9
Клино-хомутові риштування 2.5х3.5
Клино-хомутові риштування 2.5х7.0
Клино-хомутові риштування 2.5х10.5
Клино-хомутові риштування 5.0х7.0
Клино-хомутові риштування 7.5х3.5
Риштування будівельні в Миколаєві – це металоконструкції, які встановлюються для доступу до поверхонь на рівні 2,5-60 м. Залежно від специфіки робіт можуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщень. Будівельний портал Укр-Стандарт надає можливість придбати обладнання в готовому комплекті або по деталях для складання оснащення відповідно до вимог проєкту.
Монтажні риштування: що пропонує Укр-Стандарт?
У нашому каталозі готової продукції представлено три основні моделі висотного обладнання:
- Рамні риштування. Складаються з вертикальних рамних секцій зі сходами і без, горизонтальних і діагональних зв’язків і ригелів. Елементи фіксуються між собою прапорцевими замками, що дає змогу збирати конструкцію без використання допоміжних інструментів. Висота рами – 2,0 м, ширина – 1,0 м. Максимальна кількість секцій-надбудов – 20 штук, що забезпечує доступ до об’єктів на рівні 40,0 м.

Рамні риштування
Максимальна висота
40 м
Навантаження
200 кг/м2
Ширина проходу
1 м
Основні елементи
рама зі сходами, рама без сходів, діагональний і горизонтальний зв’язок, ригелі
.
| Максимальна висота | 40 м |
| Навантаження | 200 кг/м2 |
| Ширина проходу | 1 м |
| Основні елементи | рама зі сходами, рама без сходів, діагональний і горизонтальний зв’язок, ригелі |
- Клино хомутові риштування. Характеризуються компактними розмірами завдяки ширині сходової ферми 0,75 м. Це дає змогу використовувати обладнання у вузьких просторах. Висота однієї секції – 1,2 і 2,5 м, довжина горизонтальних і діагональних деталей – 3,5 і 3,88 м відповідно. Ці будівельні риштування в Миколаєві використовують на об’єктах, де передбачається створення складних архітектурних елементів і форм (арки, куполи, колони). Для розширення функціоналу, можуть поєднуватися з рамними конструкціями.

Клино хомутові риштування
Максимальна висота
40м
Навантаження
200 кг/м2
Ширина проходу
0.75м
Основні елементи
ферма страхування, ферма опорна, драбина, тримач настилу, стійка опорна, домкрат, стяжка, діагональ, кріплення до стіни.
.
| Максимальна висота | 40м |
| Навантаження | 200 кг/м2 |
| Ширина проходу | 0.75м |
| Основні елементи | ферма страхування, ферма опорна, драбина, тримач настилу, стійка опорна, домкрат, стяжка, діагональ, кріплення до стіни. |
- Ригельні риштування. Незамінний висотний інструмент на будмайданчиках, якщо в процесі роботи використовуються великогабаритні матеріали та обладнання на висоті до 60,0 м. Здатні витримувати вагові навантаження до 600 кг. Всі деталі збираються “труба в трубу”.

Ригельні будівельні риштування
Максимальна висота
до 60 м
Навантаження
600 кг/м2
Діаметр труби
60 мм
Товщина стінки
3 мм
Основні елементи
стійки з наварними втулками, ригелі.
.
| Максимальна висота | до 60 м |
| Навантаження | 600 кг/м2 |
| Діаметр труби | 60 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Основні елементи | стійки з наварними втулками, ригелі. |
Для забезпечення стійкості будівельних риштувань до комплекту додаються стійки-опори, анкерні та хомутові кріплення до стіни. Щоб обладнання було чітко паралельно поверхні, біля основи стійок присутні домкрати. Для розміщення робітників і необхідного інвентарю, в кожній секції передбачено настил.
Чому вигідно риштування будівельні купити в Миколаєві на нашому сайті?
Понад 10 років компанія Укр-Стандарт спеціалізується на виробництві та реалізації висотного обладнання. Понад 20 000 клієнтів продовжують співпрацю з нами, тому що ми забезпечуємо:
- Якість. Риштування будівельні лспр 40 випускаються з металопрофілю діаметром 42 і 48 мм. Сталеві елементи покриті полімерним складом, який запобігає ймовірності розвитку корозійних процесів. Дерев’яні настили обробляються просоченням, яке захищає вироби від впливу вологи.
- Зручність. На будівельні риштування розмір розраховується за допомогою онлайн калькулятора або за допомогою заявки. Фахівці допомагають розрахувати і замовити обладнання відповідно до вимог проєкту.
- Індивідуальний підхід. Наші менеджери на зв’язку 24/7, надаючи всебічну підтримку кожному клієнту. Для отримання консультації або подачі заявки, в розділі “Контакти” вказані телефони та електронна пошта для зворотного зв’язку.
- Лояльне формування вартості. На риштування фасадні ціна залежить від обраної моделі та кількості конструктивних елементів. При цьому у вартість включено гарантію на 1 рік.
- Оперативність. Доставка оснащення за адресою або до поштового відділення м. Миколаїв та по області здійснюється регіональними перевізниками.
Також наш магазин пропонує купити риштування під замовлення. Якщо в наявності немає комплектуючих у достатній кількості, ми виготовимо деталі в необхідному обсязі.
Будівельні риштування Миколаїв - актуальна ціна | 2026Товар Ціна Будівельні рамні риштування комплектація 2 х 3 м 2627 Будівельні рамні риштування комплектація 2х6 4167 Клино-хомутові риштування 2.5х3.5 4928 Будівельні рамні риштування комплектація 6х3 7881 Будівельні рамні риштування комплектація 6х6 11235 Клино-хомутові риштування 7.5х3.5 14784 Клино-хомутові риштування 5.0х7.0 17168 Клино-хомутові риштування 10х3.5 19712
| Товар | Ціна |
|---|---|
| Будівельні рамні риштування комплектація 2 х 3 м | 2627 |
| Будівельні рамні риштування комплектація 2х6 | 4167 |
| Клино-хомутові риштування 2.5х3.5 | 4928 |
| Будівельні рамні риштування комплектація 6х3 | 7881 |
| Будівельні рамні риштування комплектація 6х6 | 11235 |
| Клино-хомутові риштування 7.5х3.5 | 14784 |
| Клино-хомутові риштування 5.0х7.0 | 17168 |
| Клино-хомутові риштування 10х3.5 | 19712 |
Часті запитання про будівельні риштування в Миколаєві
Які будівельні риштування найдешевші в Миколаєві?
Найдешевші будівельні риштування в Миколаєві в комплектації:
Які види будівельних риштувань можна купити в Миколаєві?
У Миколаєві можна купити такі види будівельних риштувань:
- Будівельні риштування рамного типу
- Клино-хомутові будівельні риштування (КХЛ)
- Ригельні будівельні риштування
Хто є виробником будівельних риштувань у Миколаєві?
Виробник будівельних риштувань - Укр-Стандарт. Доставка будівельного риштування безпосередньо зі складу компанії.















