1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія «Укр-Стандарт» є організацією по виготовленню будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також обладнання для будівництва. Компанія існує з 2010-го року і протягом 10 років займається постачанням матеріалів і техніки на будмайданчики Запоріжжя та інших міст України. В асортимент товарів входить велика кількість будівельних матеріалів та обладнання. Сьогодні компанія розширює асортимент продукції, і мешканці Запоріжжя та інших регіонів також можуть придбати жарочне обладнання (шафа).

Жарочна шафа: опис товару

Жарочне обладнання (шафи) використовуються в таких закладах громадського харчування Запоріжжя та інших частин України як ресторани, кафе та ін. Дане обладнання застосовується для випікання хлібобулочних виробів, а також запікання м'яса, риби, птиці та ін. Крім цього, така техніка часто використовується для сушки овочів і фруктів. За конструкцією шафа має такі елементи як нагрівальна деталь і термокамера. Найчастіше дане пекарський обладнання застосовується в наступних видах закладів Запоріжжя:

  • кафе;
  • пекарні;
  • столові;
  • ресторани;
  • булочні;
  • буфети в навчальних закладах.

Зазвичай кожна окрема термокамера жарочного пристрою має свій температурний регулятор. Це значно підвищує ефективність харчового виробництва. Відносно застосовуваного в процесі виготовлення матеріалу провідні фахівці України вказують на використання нержавіючої сталі. Це збільшує термін експлуатації і робить пристрій більш надійним. При цьому внутрішні елементи пристрою (листи) виготовляються з вуглецевої сталі, що дозволяє цим деталям спокійно переносити вплив високих температур.

Переваги жарочних шаф

Жарочні шафи, які можна придбати в магазинах Запоріжжя та інших міст України, мають такі переваги:

  • міцність;
  • надійність;
  • тривалість служби;
  • високий рівень термоізоляції.

Де придбати жарочну шафу в Запоріжжі?

У Запоріжжі, як і в інших регіонах України, замовити та придбати жарочну шафу, а також різні оздоблювальні та будівельні матеріали можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт». Наша компанія виготовляє і реалізує якісну, сертифіковану будівельну та харчову техніку, а також будматеріали. Зв'язатися з нами для здійснення замовлення можна за допомогою зазначеної на сайті контактної інформації.

Жарочна шафа | Ціни 2020

Найменування Кількість деко у комплекті Виконання Ціна
ШЖЕ 1 GN 1/1 2 сталеві з
полімерним
покриттям або
нержавіюча сталь
від 9 651 грн
ШЖЕ 2 GN 1/1 4 сталеві з
полімерним
покриттям або
нержавіюча сталь
від 16 796 грн
ШЖЕ 3 GN 1/1 6 сталеві з
полімерним
покриттям або
нержавіюча сталь
від 22 964 грн

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.