1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Організація «Укр-Стандарт» є успішною компанією з виробництва будівельних та оздоблювальних матеріалів, а також, устаткування, необхідного для будівництва. Компанія знаходиться на даному ринку з 2010-го року і вже протягом 10 років поставляє сертифіковану продукцію на будмайданчики Запоріжжя та інших міст України, внаслідок чого сьогодні займає одне з передових місць. Компанія реалізує широкий асортимент будівельних товарів. Також в недавній час ми розширили асортимент. Тепер у нас можна придбати таку техніку як промислові електричні сковороди.

Опис електричної сковороди

Електричні сковорідки є тепловим обладнанням і застосовуються в промислових цілях в Запоріжжі і інших регіонах України. Електросковороди використовуються в сфері харчової промисловості, а саме в ресторанах і кафе Запоріжжя і інших частинах України. За допомогою промислової електричної сковороди кухарі Запоріжжя виконують такі дії як смаження, запікання, тушкування, приготування страв на пару та ін. Також, в деяких закладах громадського харчування Запоріжжя та інших міст України, промислові електричні сковороди використовуються в якості котла або стримера.

Переваги електричної сковороди

Промислова електросковорода, яку можна придбати в Запоріжжі та інших регіонах України, має такі переваги:

  • зручність приготування страв;
  • максимальне збереження смакових якостей інгредієнтів страв;
  • можливість приготування великої кількості страв одночасно;
  • відсутність необхідності використовувати газ, що робить процес приготування більш безпечним;
  • наявність у сковороди здатності до теплоізоляції, що дозволяє економити електроенергію.

Де придбати електричну сковороду?

У всіх регіонах країни замовити і придбати промислову електросковороду, а також різні будівельні та оздоблювальні матеріали та обладнання для будівництва ви зможете, скориставшись сайтом компанії «Укр-Стандарт». Наша компанія пропонує пристосування і техніку виключно високої якості, яку ми гарантуємо. Хочете зв'язатися з нами для здійснення замовлення товару? На сайті вказана вся необхідна контактна інформація. Також ви можете скористатися послугою зворотнього дзвінка. Для цього залиште заявку на сайті і дочекайтеся дзвінка від співробітника компанії.

Електрична сковорода | Ціни 2020

Найменування Обм чаші Ціна 
СЭМ – 0.2 36 л 25 807 грн
СЭМ – 0.5 71 л 36 804 грн

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Купиючи електричну сковороду у Запоріжжі в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.