1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Укр-Стандарт» - успішна компанія з виробництва та продажу будівельного обладнання, будматеріалів і різної техніки. Компанія «Укр-Стандарт» з 2010-го займається виготовленням і постачанням будматеріалів і техніки на будмайданчики Запоріжжя та інших міст України. Крім цього, в перелік доступних до покупки товарів також входить розстоєчна шафа.

Як вибрати розстоєчну шафу в Запоріжжі?

За словами досвідчених професіоналів з виготовлення харчової техніки із Запоріжжя та інших регіонів України, при виборі розстоїчного обладнання, слід брати до уваги такі технічні характеристики шафи:

  • Потужність шафи. Потужність цього виду техніки безпосередньо впливає на якість виробництва. Чим вище потужність обладнання, тим краще виробничий результат. Середня потужність сучасного розстоїчного обладнання становить 1,20 кВт.
  • Напруга. Існує необхідність зіставлення характеристик напруги на заводі і споживаної напруги у самого пристрою. Якщо неправильно підібрати обладнання за цим критерієм, то ви не зможете використовувати його на виробництві.
  • Матеріал. Матеріалу шафи варто приділяти особливу увагу. Зазвичай розстоєчні пристрої виготовляються з нержавіючої сталі. Однак деякі виробники застосовують і інші метали, що може погано позначитися на якості виробництва. Тому завжди вибирайте техніку такого типу виключно з нержавіючої сталі. У нас ви можете придбати розстоєчну шафу з нержавійки високої якості.
  • Розмір. При виборі пристрою також враховуйте їх розмір. Важливо, щоб прилад повністю помістився на підготовленому для нього місці на підприємстві. 

Де в Запоріжжі придбати розстоєчну шафу?

У будь-якому регіоні України придбати будь-який вид будівельної або харчової техніки, а також оздоблювальні та будівельні матеріали, можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт». Замовлення відповіднї розстоєчної шафи ви можете повністю оформити самостійно. Також можна зателефонувати за вказаним на сайті контактним номером телефону або скористатися послугою зворотного дзвінка.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.