Гарантійний термін

На всю продукцію 1 рік гарантії

Робота по передоплаті

Мінімальна оплата 10% від суми замовлення

Доставка

У всі населені пункти України

Ціна від виробника

Нижче на 15%, ніж у посередників

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Укр-Стандарт» - компанія, що займається виготовленням і продажем будівельної техніки та матеріалів, а також пристроїв для харчового виробництва. Компанія займається постачанням такого обладнання на території Запоріжжя та інших міст України.

Види харчового обладнання

Досвідчені професіонали з виготовлення обладнання, яке використовується в галузі харчового виробництва, із Запоріжжя та інших регіонів країни називають такі різновиди цієї техніки:

  • Сиро-молочне устаткування. За твердженням професійних фахівців з магазинів Запоріжжя та інших частин України, в цю групу харчової техніки входять всі пристрої, що застосовуються для зберігання молока, його бродіння (для приготування сметани, кефіру) і т.п.
  • Теплове обладнання. Досвідчені професіонали з виробництва харчової техніки із Запоріжжя та інших міст України стверджують, що ця група пристроїв є досить широкою і включає в себе різні види печей. Наприклад, сюди входить електрична піч, яка функціонує при приєднанні до електромережі, що робить це пристосування безпечнішим у використанні, ніж газова піч (особливо з огляду на той факт, що на виробництві потрібно використовувати велику кількість печей).
  • Холодильне обладнання. За словами професійних фахівців із Запоріжжя та інших регіонів України, наявність холодильної техніки обов'язкова на харчовому виробництві, так як продукти повинні зберігатися при правильній температурі (для тривалого зберігання). 

Крім цього, після приготування деяких типів страв їх теж ставлять в холодильник, так як подібні страви подаються холодними.

Де придбати обладнання для харчової промисловості?

У Запоріжжі і інших частинах України замовити і купити обладнання будь-якого типу для будівництва або харчової промисловості можна за допомогою сайту фірми «Укр-Стандарт». Наша компанія гарантує якість реалізованої продукції, так як є також і виробником. Ми гарантуємо виробництво кожного пристрою з застосуванням матеріалів виключно високої якості і з дотриманням всіх норм і стандартів. Замовити техніку в Запоріжжі і інших містах України можна в один клік, ознайомившись з контактними даними, розміщеними на сайті компанії.

Також ви можете скористатися зручною послугою зворотного дзвінка. Для цього вам потрібно залишити на сайті заявку і вказати ім'я та контактний номер телефону. Після цього співробітник компанії «Укр-Стандарт» зателефонує вам найближчим часом.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Купуючи товари харчового обладання в Запоріжжі в нашій компании, ви отримуєте:

Безкоштовні логістичні послуги

Вам не потрібно витрачати час на пошук попутнього транспорту і самостійно розраховувати вартість доставки. Все це за вас зробить наш менеджер!

Сертифіковану продукцію

Ви отримаєте продукцію, яка виготовлена згідно з ГОСТом, що підверджує її якість.

Вибір способу розрахунку

Платіть за замовлення готівкою або по безготівковому розрахунку с урахуванням ПДВ.

Оперативну доставку

Замовлення доставляється вам протягом 1-го - 3-х днів. При необхідності вартість доставки включається у рахунок.

Клієнтський сервіс

Подзвонивши нам, вы отримуєте повну інформацію, щодо товару, способу доставки та оплати. Наші менеджери працюють з 9.00 до 17.00 у будні дні, а у суботу - з 9.00 до 15.00.

Спеціальні умови

При постійній співпраці ви отримуєте знижки, бонуси та безкоштовну доставку.

Контакты

Вы всегда можете отправить запрос на обратный звонок или связаться с нами по нашим контактным номерам:

Мы с радостью проконсультируем вас и поможем подобрать идеальный вариант.