1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Укр-Стандарт» - компанія, діяльність якої пов'язана з виробництвом і реалізацією будівельного устаткування і матеріалів. Компанія «Укр-Стандарт» з'явилася на ринку оздоблювальних, будматеріалів і техніки в 2010-му році і за цей час завоювала популярність у будівельних компаній Запоріжжя та інших міст України. Серед інших товарів, що реалізуються є також і харчоварильні котли.

Різновиди харчоварильних котлів

Існує, як мінімум, два критерії для класифікації харчоварильного обладнання. По виду застосовуваного енергоносія професійні фахівці з будівельних магазинів Запоріжжя та інших регіонів країни, називають такі типи варильних котлів:

  • Електричні. Електричні котли функціонують при підключенні до електромережі і є найбільш оптимальним варіантом для масштабного виробництва, так як більш безпечні.
  • Газові. Газове харчоварильне обладнання для функціонування споживає газ. Сучасні газові пристрої виготовляються за всіма нормами і стандартами виробництва і з дотриманням правил безпеки, однак фахівці все ж рекомендують звернути увагу на ризик непередбачених ситуацій.

В залежності від варіанту обігріву стінок посудини харчоварильного обладнання діляться на такі котли:

  • Котли непрямого нагріву. Такий різновид пристрою має вбудований парогенератор.
  • Котли прямого або безпосереднього нагріву.

Де придбати харчоварильні котли в Запоріжжі?

У всіх містах країни придбати харчоварильні котли можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт». Компанія займається виробництвом і постачанням будівельної і варочної техніки, а також оздоблювальних і будівельних матеріалів, на будмайданчики по всій країні. «Укр-Стандарт» гарантує якість продукції, що виготовляється і реалізується, так як всі пристрої, пристосування і матеріали виготовляються з дотриманням всіх норм і стандартів виробництва. На сайті вказані всі необхідні для здійснення замовлення контактні дані. Також, можна скористатися послугою зворотного дзвінка.

Котел харчоварильний| Ціни 2020

Найменування Габаритний розмір Корисний об'єм Виконання Ціна від
КЭ-60 600х700х850 60/66 сталеве з
полімерним
покриттям або
нержавіюча
сталь
32 460 грн
КЭ-100 800х800х850 100/110 сталеве з
полімерним
покриттям або
нержавіюча
сталь
35 928 грн
КЭ-130 850х800х850 130/143 сталеве з
полімерним
покриттям або
нержавіюча
сталь
37 657 грн
КЭ-160

1000х800х850 160/176 сталеве з
полімерним
покриттям або
нержавіюча
сталь
41 298 грн

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.