1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія «Укр-Стандарт» - компанія, яка вже протягом 10 років займається виробництвом і постачанням на будмайданчики Запоріжжя та інших міст України будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також обладнання для будівництва. Компанія займає лідируюче місце на будівельному ринку. Сьогодні асортимент реалізованих товарів розширено і, крім різних строй- і оздоблювальних матеріалів і техніки, включає також промислові та звичайні млинниці.

Млинниця: навіщо потрібна і які види бувають?

Млинниця - пристрій для приготування млинців. Прилад спроектований таким чином, що млинці рівномірно прожарюються одночасно знизу і зверху. Існує кілька різновидів млинниць - в залежності від різних критеріїв.

В цілому називають такі, найбільш поширені різновиди млинниць:

  • Класичні. На сталевій підставі даного пристрою розміщується одне або кілька заглиблень. Завдяки антипригарному покриттю можна швидко і легко приготувати відразу кілька млинців без особливих фізичних витрат.
  • Занурювальні. Зовні такі млинниці нагадують звичайну сковороду з довгою ручкою. Нагрівальний елемент у даного вироби розташовується в круглому підставі.
  • Промислові. Основною відмінністю промислового типу пристрою є його спроектовані спеціально під масштабне виробництво.

До переваг млинниці, яку можна придбати в Запоріжжі, відносяться наступні пункти:

  • можливість швидкого приготування млинців;
  • наявність антипригарного покриття;
  • гарантія.

Де купити млинницю в м Запоріжжя?

У Запоріжжі, як і в інших регіонах України, придбати млинниці можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт». Компанія виробляє і реалізує велику кількість різних будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також обладнання для дому та промисловості. Ми пропонуємо широкий вибір якісної продукції. Зв'язатися з співробітником магазину для здійснення замовлення ви зможете, скориставшись зазначеними на сайті контактними даними. Також можете залишити заявку і дочекатися зворотного дзвінка.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.