1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Робота в сфері харчування вимагає спеціальних пристосувань і приладів. Ви потрапили на веб-сайт компанії "Укр-Стандарт", що займається продажем і виробництвом харчового обладнання з 2010 року. Воно виготовляється з нержавіючої сталі, яка забезпечує довговічність конструкцій. У нашому каталозі представлений широкий вибір харчового обладнання, серед якого ви можете купити такі прилади:

Переваги експлуатації харчового обладнання для малого бізнесу від "Укр-Стандарт"

Професійне обладнання для харчової промисловості для кухні та пекарні - це обов'язковий атрибут будь-якого підприємства, що займається діяльністю у сфері приготування їжі. Від їх якості залежить смак продукції, що важливо для клієнтів. Головними перевагами харчового обладнання для ресторану, кафе, пекарні нашого виробництва є:

  • Висока продуктивна діяльність. Ви зможете виконувати великі обсяги робіт швидко, що дозволяє обладнати кулінарні цехи в супермаркетах, пекарнях, ресторанах і кафе. Обладнано енергозберігаючою технологією і додатковими функціями, що дозволяє економити електрику і витрати на нього.
  • Надійність і практичність. Виробляємо пристрій з нержавіючої сталі, що забезпечить вам тривалу роботу кулінарного і пекарського цеху без заміни оснащення. Середній термін служби пристроїв від 10 років.
  • Сертифікована продукція. Кожен товар проходить атестацію і відповідає ГОСТам. Тому не хвилюйтеся за надійність конструкції і проводьте процеси на максимальній потужності, допустимої для пристроїв.
  • Простота експлуатації. Пристрій легкий у використанні, вам не потрібно буде перенавчатися або вчитися спеціально, щоб працювати з харчовим обладнанням для пекарні, кафе, кухні.
  • Доступність в обслуговуванні. Кожен пристрій незалежно від виду вимагає догляду, але при експлуатації обладнання для приготування продуктів харчування нашого виробництва ви заощадите кошти, так як профілактика і ремонт коштує недорого.

Продажем харчового обладнання займається безліч компаній, але знайти серед них виробника і надійного постачальника складно. Ми працюємо на українському ринку з 2010 року і поставляємо продукцію безлічі клієнтам в Україні: електроплити, млинниці, котли, марміти та ін. Купити обладнання для харчової промисловості в Україні для різних завдань ви зможете в нашій компанії на будь-який бюджет. Телефонуйте нам, за вказаними номерами і наші менеджери детально розкажуть про продукцію, і допоможуть підібрати потрібний пристрій для ваших завдань. Ціна на обладнання для харчової промисловості залежить від розмірів, потужності і виду пристрою. Замовляйте у нас і отримуйте якісне обладнення для приготування їжі.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших.

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.