Працюємо під час війни

Будівельне обладнання в Одесі

Будівельне обладнання – ряд необхідних пристосувань, які використовують при зведенні з нуля будівель промислового та побутового характеру в їх ремонті та реконструкціях. На ринку України представлений великий вибір онлайн-ресурсів та офлайн магазинів, які можуть допомогти з купівлею будівельних риштувань або сходів. Однак, краще звернеться до виробника, оскільки він зможе надати нижчу ціну та широкий вибір. Щоб оформити замовлення будівельного обладнання від виробника в Одесі зверніться в Укр-Стандарт.

Яке обладнання виготовляє компанія Укр-Стандарт?

Серед переліку обладнання нашого виробництва Ви можете обрати:

  • риштування будівельні;
  • вишки тура алюмінієві та сталеві різних розмірів;
  • алюмінієві сходи на різну кількість секцій, драбини, риштовання, сходи трансформери;
  • підвісні платформи;
  • опалубку перекриттів та щитову;
  • балку для опалубки.

Крім будівельного обладнання в нашій компанії можна купити обладнання для безпечного проведення ремонтних робіт на дорогах (водоналивні блоки та штакетні огородження). Ми виробляємо, також, вуличне санітарне обладнання – пластикові біотуалети та вуличні душові кабіни.

Чому потрібно замовити обладнання у компанії Укр-Стандарт?

Наша компанія понад 10 років виробляє обладнання із високоякісних матеріалів. Продукція відповідає всім стандартам та сертифікується. Географія постачання поширюється по всій Україні. Ви можете замовити обладнання до міста Одеса, Східний, Західний або будь-який інший регіон країни. Наші менеджери проконсультують Вас щодо термінів виробництва та доставки потрібного товару до Вашої області. Підберуть вигідний та швидкий спосіб доставки. Зорієнтують за ціною оснащення та його технічними характеристиками.

Як зробити замовлення на будівельне обладнання у компанії Укр-Стандарт?

Для оформлення замовлення на будь-який вид обладнання, яке виготовляє наша компанія, можна скористатися будь-яким із способів:

  • зайти в розділ з контактною інформацією на сайті нашої компанії та зателефонувати за вказаними номерами телефонів;
  • у правій нижній частині сайту натиснути кнопку, яка дозволяє зв’язатися з онлайн-консультантом через чат або будь-який зручний месенджер;
  • у лівій нижній частині нашого сайту натиснути на Кнопку зв’язку, у вікні, що відкрилося, заповнити поле телефон.

На сайті компанії Укр-Стандарт можна замовити не тільки обладнання, а й супутні товари, а також комплектуючі. Інформацію про наявність товару дізнавайтесь у менеджерів компанії.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франківськ та ін. містах України.

Отримати консультацiю