1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Для проведення будівельно-ремонтних робіт на висоті, необхідно спеціальне будівельне обладнання. Компанія «Укр-Стандарт» - це надійний постачальник і виробник ригельного риштування, що займає лідируючі позиції на ринку України. Наша продукція проходить порошкове фарбування і антикорозійну обробку, що збільшує термін експлуатації.

Ригельне риштування - це приставна, стоєчна конструкція, призначена для обробки фасадів будівель заввишки до 60 м. Її можна використовувати як усередині приміщення так і зовні. У порівнянні з рамними і клино-хомутові аналогами, ригельне риштування досить зручно зберігати і просто експлуатувати. Основна сфера застосування даного типу конструкції - це реставраційні, монтажні, а також ремонтні роботи.

Ришельне риштування в Україні - УКР-Стандарт
Параметри Значення
Висота конструкції до 60.0 м
Крок по высоті 1.0; 2.0 м
Ширина риштування 1.0; 1.2; 1.5 м
Довжина прольоту 1.0; 1.2; 1.5; 2 м
Номінальне навантаження 600 кгс/м2
Діаметр труби 60.0 мм
Товщина стінки 3.0 мм
Ціна от 3 420 грн

В стандартну комплектацію входять:

  • Стійки 2.0 і 4.0 м, з наварними втулками, 20 мм.
  • Ригеля, довжиною 1.0 до 2.0 м. (4 типорозміру).

Професійні будівельники використовують штирьове риштування для цегляної кладки, також відмінно підійдуть для виконання капітального будівництва; обробки, утеплення та ремонту фасадів; внутрішнього оздоблення будівель.

Особливості та переваги ригельного риштування нашого виробництва

Головною особливістю ригельного риштування є безболтове з'єднання. Зв'язка елементів металоконструкції відбувається наступним чином: у вушка вставляються горизонтальні деталі, що закріплюються штирями.

Основними перевагами ригельного риштування є:

  • Висока вантажопідйомність. Мають найбільшу вантажопідйомність, в порівнянні з іншими видами риштування. Це дозволяє працівникам піднімати на висоту великі вантажі і економити час на підйомі будівельних матеріалів.
  • Універсальність. Їх використовують замість столів мулярів, несучої конструкції при установці сцен і подіумів, для проведення внутрішніх будівельно-ремонтних робіт та зовнішніх.
  • Простота монтажу і демонтажу. Не вимагають спеціальних інструментів для збірки, що зменшує витрати часу на монтування.
  • Безпека і надійність. Перший ряд секції встановлюється на черевики (підп'ятники), що забезпечує стійкість і не ковзання металоконструкції.

Купуючи ригельне риштування, визначаєтеся спочатку, які роботи ви будете виконувати, яку масу будівельних матеріалів піднімати на них, і які завдання виробляти. Це допоможе вам зробити правильний вибір і виконати всі будівельно-монтажні роботи в строк.

Хочете купити практичне, якісне та надійне ригельне риштування? Телефонуйте нашим менеджерам за нижче вказаними номерами. Вони розкажуть про всі характеристики продукції, допоможуть підібрати риштування для ваших завдань і зроблять точний прорахунок замовлення.

Замовляйте ригельне риштування в компанії «Укр-Стандарт» і отримуйте якісну продукцію за доступною ціною.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших.

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.