Працюємо під час війни

Ригельні штирові будівельне риштування в Києві • Україна

Для проведення будівельно-ремонтних робіт на висоті, необхідно спеціальне будівельне обладнання. Компанія «Укр-Стандарт» – це надійний постачальник і виробник ригельного риштування, що займає лідируючі позиції на ринку України. Наша продукція проходить порошкове фарбування та антикорозійну обробку, що збільшує термін експлуатації.

Ригельне риштування – це приставна, стоїчна конструкція, призначена для обробки фасадів будівель заввишки до 60 м. Її можна використовувати як усередині приміщення, так і зовні. У порівнянні з рамними та клино-хомутовими аналогами, ригельне риштування досить зручно зберігати та просто експлуатувати. Основна сфера застосування даного типу конструкції – це реставраційні, монтажні, а також ремонтні роботи.

Ригельні риштування: загальні параметри та характеристики

Параметри Значення
Висота конструкції до 60.0 м
Крок по висоті 1.0; 2.0 м
Ширина риштування 1.0; 1.2; 1.5 м
Довжина прольоту 1.0; 1.2; 1.5; 2 м
Номінальне навантаження 600 кгс/м2
Діаметр труби 60.0 мм
Товщина стінки 3.0 мм

В стандартну комплектацію входять:

  • Стійки 2.0 і 4.0 м, з наварними втулками, 20 мм.
  • Ригеля, довжиною 1.0 до 2.0 м. (4 типорозміру).

Професійні будівельники використовують штирьове риштування для цегляної кладки, також відмінно підійдуть для виконання капітального будівництва; обробки, утеплення та ремонту фасадів; внутрішнього оздоблення будівель.

Купити ригельні штирові ліси в Києві • Україна за ціною виробника

У компанії Укр-Стандарт ви можете купити різне устаткування для висотних будівельних робіт. У тому числі та ригелі будівельні риштування.

Як виробники, ми надаємо найвигідніші умови для покупки ригельні будівельних риштувань:

Гарантія на обладнання 12 місяців. Якщо один з комплектуючих став непридатним або пошкодився, ми замінимо потрібний елемент або обладнання в цілому.2. Металеві профільні труби мають товщину стінки 3.0 міліметра і діаметр 60 мм. Що дозволяє працювати безпечно на максимально допустимій висоті. 3. Вся продукція супроводжується сертифікатами якості, паспортом та інструкцією по збірці. 4. Можливість виготовлення нестандартних комплектацій і розмірів обладнання.

Особливості та переваги ригельного риштування нашого виробництва

Головною особливістю ригельного риштування є без болтового з’єднання. Зв’язка елементів металоконструкції відбувається наступним чином: у вушка вставляються горизонтальні деталі, що закріплюються штирями.

Основними перевагами ригельного риштування є:

  • Висока вантажопідйомність. Мають найбільшу вантажопідйомність, в порівнянні з іншими видами риштування. Це дозволяє працівникам підіймати на висоту великі вантажі та економити час на підйомі будівельних матеріалів.
  • Універсальність. Їх використовують замість столів мулярів, несучої конструкції при установці сцен і подіумів, для проведення внутрішніх будівельно-ремонтних робіт та зовнішніх.
  • Простота монтажу і демонтажу. Не вимагають спеціальних інструментів для збірки, що зменшує витрати часу на монтування.
  • Безпека і надійність. Перший ряд секції встановлюється на черевики (підп’ятники), що забезпечує стійкість і не ковзання металоконструкції.

Купуючи ригельне риштування, визначаєтеся спочатку, які роботи ви будете виконувати, яку масу будівельних матеріалів підіймати на них, і які завдання виробляти. Це допоможе вам зробити правильний вибір і виконати всі будівельно-монтажні роботи в строк.

Хочете купити практичне, якісне та надійне ригельне риштування? Телефонуйте нашим менеджерам за нижче вказаними номерами. Вони розкажуть про всі характеристики продукції, допоможуть підібрати риштування для ваших завдань і зроблять точний прорахунок замовлення.

Замовляйте ригельне риштування в компанії «Укр-Стандарт» і отримуйте якісну продукцію за доступною ціною.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

КиївЗапоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, ДніпроХарків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Одеса, Івано-Франківськ та інших.

Отримати консультацiю