Гарантійний термін

На всю продукцію 1 рік гарантії

Робота по передоплаті

Мінімальна оплата 10% від суми замовлення

Доставка

У всі населені пункти України

Ціна від виробника

Нижче на 15%, ніж у посередників

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Свою діяльність наша компанія почала в 2010 році. За багато років плідної роботи ми змогли зайняти лідируючі позиції в своїй сфері. Ми спеціалізуємося на виробництві та постачанні будівельних матеріалів і різного устаткування. У Харкові є локація з нашим складом, також, як і в інших містах України. Щоб купити наш товар, потрібно відвідати наш сайт.

Що враховувати при виборі твердопаливного котла у Харкові

На сучасному ринку можна знайти агрегати вітчизняного і зарубіжного виробництва. У зв'язку з підвищення цін на газ, прилади, що функціонують на ньому, втратили свою актуальність. У наш час максимальної популярністю користуються твердопаливні котли, які є гарною заміною центрального опалення. Їх експлуатація можлива як в квартирі, так і на дачі або в будинку. Можна недорого купити твердопаливний котел у Харкові.

Використовують такі матеріали для виготовлення:

  • сталь;
  • чугун.

Горіння в конструкції забезпечується за рахунок таких видів палива:

  • тверде;
  • дрова;
  • вугілля.

Для завантаження існує спеціальний відсік. Нові моделі товару можуть функціонувати близько доби за все на одному завантаженні дровами. Витрата енергії такого приладу складає близько 11-15 кВт. Економія енергії і можливість тривалого горіння - це основні переваги твердопаливного котла. У Харкові ціна твердопаливного котла складе близько 10 тисяч грн. Можна купити прилад недорого, але варто пам'ятати, що чим дорожче його вартість, тим більшою кількістю функцій він буде оснащений.

Як в ТОВ «Укр-Стандарт» замовити твердопаливний котел

На сайті компанії доступний широкий асортимент товарів в Харкові. Тут можна купити різні види твердопаливних котлів, на які виробник дає гарантію якості. Також наша компанія пропонує доставку товарів по Харкову.

Купуючи твердопаливний котел у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Безкоштовні логістичні послуги

Вам не потрібно витрачати час на пошук попутнього транспорту і самостійно розраховувати вартість доставки. Все це за вас зробить наш менеджер!

Сертифіковану продукцію

Ви отримаєте продукцію, яка виготовлена згідно з ГОСТом, що підверджує її якість.

Вибір способу розрахунку

Платіть за замовлення готівкою або по безготівковому розрахунку с урахуванням ПДВ.

Оперативну доставку

Замовлення доставляється вам протягом 1-го - 3-х днів. При необхідності вартість доставки включається у рахунок.

Клієнтський сервіс

Подзвонивши нам, вы отримуєте повну інформацію, щодо товару, способу доставки та оплати. Наші менеджери працюють з 9.00 до 17.00 у будні дні, а у суботу - з 9.00 до 15.00.

Спеціальні умови

При постійній співпраці ви отримуєте знижки, бонуси та безкоштовну доставку.

ТелефоныТелефони

Харків +38(097) 902-70-29