1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Уже 10 років ми функціонуємо на сучасному ринку. Ми встигли зайняти лідируючі позиції у своїй справі. Наша спеціалізація - це обладнання різних категорій. У Харкові ви можете купити техніку і інші пристрої за прийнятною ціною. Це є на нашому сайті, де ви можете отримати консультацію фахівця.

Як обрати тепловий стіл у Харкові

Призначення теплового столу - це участь в лінії роздачі харчування на професійних кухнях. Він необхідний, щоб підігрівати тарілки. Це необхідно для підтримки температури готових страв перед подачею.

Стандартна конструкція теплового столу складається з:

  • стільниці;
  • теплообміннику;
  • полиці;
  • вентилятору;
  • кнопки включення;
  • ніжок опори;
  • двері;
  • замку.

Нагрівання обладнання здійснюється за допомогою ТЕНа. Трубчастий нагрівач має потужність 1 кВт, а керувати ним можна за допомогою пульту. Максимальна температура - 65 градусів. Тепловий стіл часто можна зустріти у кафе, ресторанах та інших закладах громадського харчування.

Головна перевага теплового столу - збереження температури продуктів в будь-яких ємностях. Додатково - це можливість розміщення каструль, тарілок. Верхня кришка теплового столу може служити робочою поверхнею. У Харкові даний вид техніки доступний за хорошою вартістю. Купити його можна за прийнятну суму в грн.

Як тепловий стіл купити у нашій компанії

На сайті ТОВ «Укр-Стандарт» розміщений широкий асортимент товарів в Харкові. У продажу є тепловий стіл, на який виробник дає гарантію якості. Купивши обладнання у нас, ви можете розраховувати на доставку по Харкову і в інші локації. Вибираючи співпрацю з нами, ви економите свій час і отримуєте сертифіковану продукцію.

Стіл тепловий | Ціни 2020

Характеристики Стіл тепловий-Д Стіл тепловий-С
Діапазон регулювання температури +30… +85 °C +30… +85 °C
Потужність 3 кВт 1...2 кВт
Напруга живлення 220 В 220 В
Тип нагріву Динамічний Статичний
Виконання Еталон Еталон
Ширина 600, 700, 800 мм 600, 700, 800 мм
Висота 850 мм 850 мм
Довжина 1100-1800 мм 1100-1800 мм
Об'єм 180-480 л 180-480 л
Ціна від 12 266 грн від 8 135 грн


Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Купуючи столи теплові у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.