1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Якщо ви вирішили купити наші товари, то рекомендуємо це зробити на нашому сайті. Серед широкого асортименту ви зможете відшукати все необхідне. Будівельні матеріали та прилади різного призначення - це наша спеціалізація. Ми виробляємо і постачаємо їх. Всі наші продукти сертифіковані і проходять необхідні перевірки. Купити наші пристрої можна в різних містах України, в тому числі і в Харкові.

Як електричну сковороду вибрати в Харкові

Універсальним апаратом для підігріву, смаження, гасіння і варіння продуктів називають електросковородою. Приготування страв в закладах громадського харчування складно уявити без наявності промислової електричної сковороди. Часто апарат можна зустріти в:

  • кафе;
  • ресторанах;
  • фаст-фудах.

Електрична сковорода має такі елементи:

  • нагрівальні деталі;
  • ніжки, які тримають конструкцію;
  • кришка, що зберігає тепло.

Каркас електричної сковороди виготовлений з нержавіючої сталі, а сама чаша - з чавуну. Іноді можна зустріти алюмінієве виконання. Тефлон служить антипригарним покриттям. Не рідше в експлуатації помітні прилади з керамічним покриттям. Особливості електричної сковороди у тому, що забезпечується рівномірне прожарювання м'яса, сосисок та інших продуктів. Вибираючи електричну сковороду рекомендовано звернути увагу на її потужність і обсяг. Орієнтуватися на ці параметри варто виходячи з потреб. Головні переваги - це оптимізація приготування і прискорений процес. У Харкові в продажу є різні типи електричних сковорід, які можна купити за приємною вартістю.

Як придбати електричну сковороду в нашій компанії

На сайті ви знайдете численний асортимент товарів в Харкові за різну суму в грн. Тут можна купити електросковороду і інші пристрої за хорошою ціною. Наша компанія пропонує доставку в зручну для вас локацію, також по Харкову.

Електрична сковорода | Ціни 2020

Найменування Об'єм чаші Ціна 
СЕМ – 0.2 36 л 25 807 грн
СЕМ – 0.5 71 л 36 804 грн


Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Купуючи електричну сковороду у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.