Гарантійний термін

На всю продукцію 1 рік гарантії

Робота по передоплаті

Мінімальна оплата 10% від суми замовлення

Доставка

У всі населені пункти України

Ціна від виробника

Нижче на 15%, ніж у посередників

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія «Укр-Стандарт» вже протягом багатьох років виробляє і реалізує будівельне та інше обладнання у Харкові і інших містах України. Крім будівельних матеріалів і техніки, компанія також займається реалізацією харчоварочного обладнання, такого як, наприклад, розстоэчна шафа.

Як правильно обрати розстоєчну шафу?

Рекомендовано при виборі розстоєчної техніки звертати увагу на такі характеристики шафи:

  • Обшивка шафи. При оцінюванні даного виду техніки варто приділити увагу обшивці шафи - вона повинна бути хорошої якості. При цьому матеріал обшивки ніде не відійде від корпусу. Також, важливо, щоб на корпусі не було браку. Погана якість обшивки може негативно вплинути на виробничий процес. Це зашкодить процесу вистоювання. Крім цього, фахівці з Харкова та інших міст України, також вказують на можливий ризик шкоди здоров'ю при придбанні розстоїчної обладнання з поганою обшивкою.
  • Теплоізоляція шафи. Норми виробництва техніки вимагають хорошого рівня теплоізоляції. В іншому випадку процес вистоювання не буде проходити як треба, що безпосередньо вплине на якість виробництва в цілому.
  • Гідроконтроль шафи. Необхідність високого рівня гідроконтроля обумовлена ​​тим, що якість вистоювання безпосередньо залежить від здатності устаткування підтримувати потрібний рівень вологи. З цієї причини при виборі цього виду пристроїв слід приділити особливу увагу звертайте на рівні гідроконтроля.

Де в Харкові придбати розстоэчну шафу?

У всіх містах України замовити і купити харчоварильну і будівельну техніку будь-якого виду можна на сайті компанії «Укр-Стандарт». Для здійснення замовлення, скориставшись контактними відомостями, розміщеної на сайті. Ви можете оформити замовлення самостійно або ж зателефонувати за вказаним контактним номером телефону. Крім цього, також можна скористатися послугою зворотного дзвінку.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Купуючи розстоєчну шафу у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Безкоштовні логістичні послуги

Вам не потрібно витрачати час на пошук попутнього транспорту і самостійно розраховувати вартість доставки. Все це за вас зробить наш менеджер!

Сертифіковану продукцію

Ви отримаєте продукцію, яка виготовлена згідно з ГОСТом, що підверджує її якість.

Вибір способу розрахунку

Платіть за замовлення готівкою або по безготівковому розрахунку с урахуванням ПДВ.

Оперативну доставку

Замовлення доставляється вам протягом 1-го - 3-х днів. При необхідності вартість доставки включається у рахунок.

Клієнтський сервіс

Подзвонивши нам, вы отримуєте повну інформацію, щодо товару, способу доставки та оплати. Наші менеджери працюють з 9.00 до 17.00 у будні дні, а у суботу - з 9.00 до 15.00.

Спеціальні умови

При постійній співпраці ви отримуєте знижки, бонуси та безкоштовну доставку.

Контакты

Вы всегда можете отправить запрос на обратный звонок или связаться с нами по нашим контактным номерам:

Мы с радостью проконсультируем вас и поможем подобрать идеальный вариант.