Гарантійний термін

На всю продукцію 1 рік гарантії

Робота по передоплаті

Мінімальна оплата 10% від суми замовлення

Доставка

У всі населені пункти України

Ціна від виробника

Нижче на 15%, ніж у посередників

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Компанія «Укр-Стандарт» з 2010-го займається виробництвом і реалізацією різного устаткування і матеріалів для будівництва, а також харчової техніки. У перелік продукції, що виготовляється і поставляється входить обладнання для харчового виробництва, яке компанія поставляє в Харків і інші міста України.

Різновиди харчового обладнання

Існують наступні види цієї техніки:

  • Пекарське обладнання. Пристрої даної групи застосовуються для пекарського справи. До цієї групи належать пекарські шафи, в яких випікаються вироби, і електричні сковороди для таких страв, як пиріжки.
  • Промислова техніка для оброблення і нарізки продуктів харчування. За допомогою пристроїв цієї групи можна швидко обробити будь-який продукт харчування.
  • Наявність великої кількості подібних пристроїв збільшує масштаби і швидкість виробництва.
  • Спіральні системи заморозки та охолодження. Використання подібної техніки обов'язково для харчового виробництва будь-якого виду. За допомогою цього обладнання можна довше зберігати продукти, зберігаючи їх свіжість і не дозволяючи їм зіпсується.
  • Сушильне обладнання для харчової промисловості. Необхідність таких пристроїв обумовлена ​​тим, що деякі продукти необхідно висушувати перед поставкою на ринок або приготуванням страви з цим інгредієнтом.

Де купити обладнання для харчової промисловості?

У Харкові, як і в інших частинах України, придбати обладнання для харчової промисловості можна за допомогою сайту компанії «Укр-Стандарт», на якому розміщені всі види пристроїв, доступних до покупки. На сайті вказується ціна кожного пристосування, а також вся контактна інформація, необхідна для здійснення замовлення. Крім цього, можна скористатися послугою зворотного дзвінка. Для цього потрібно залишити на сайті заявку з номером вашого контактного телефону, після чого наш співробітник зателефонує вам найближчим часом. Купивши варильну та іншу техніку у нас, ви отримаєте гарантовану якість і надійність пристроїв.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Купуючи харчове обладнання у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Безкоштовні логістичні послуги

Вам не потрібно витрачати час на пошук попутнього транспорту і самостійно розраховувати вартість доставки. Все це за вас зробить наш менеджер!

Сертифіковану продукцію

Ви отримаєте продукцію, яка виготовлена згідно з ГОСТом, що підверджує її якість.

Вибір способу розрахунку

Платіть за замовлення готівкою або по безготівковому розрахунку с урахуванням ПДВ.

Оперативну доставку

Замовлення доставляється вам протягом 1-го - 3-х днів. При необхідності вартість доставки включається у рахунок.

Клієнтський сервіс

Подзвонивши нам, вы отримуєте повну інформацію, щодо товару, способу доставки та оплати. Наші менеджери працюють з 9.00 до 17.00 у будні дні, а у суботу - з 9.00 до 15.00.

Спеціальні умови

При постійній співпраці ви отримуєте знижки, бонуси та безкоштовну доставку.

Контакты

Вы всегда можете отправить запрос на обратный звонок или связаться с нами по нашим контактным номерам:

Мы с радостью проконсультируем вас и поможем подобрать идеальный вариант.