1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ми працюємо з 2010 року. Наша позиція - це сертифікована продукція. Спеціалізуємося ми на виробництві та постачанні спеціального обладнання і будівельних матеріалів. Всі товари відповідають ГОСТу. У Харкові є склад з нашими продуктами. Щоб купити їх, досить відвідати наш сайт. На ньому зручно здійснити вибір і зробити замовлення, попередньо проконсультувавшись з фахівцем.

Як купити електричну плиту в Харкові

Кухню без плити уявити неможливо, останнім часом все частіше замість звичайної можна зустріти багатофункціональну електричну. Процес приготування страв значно спрощується, якщо електрична плита підібрана правильно.

Стандартна конструкція складається з:

  • варочної панелі;
  • духовки.

Більшість приладів оснащені 4 газовими конфорками. Рідше зустрічаються двухконфорні моделі. Самі конфорки мають такі відмінності:

  • потужність підігріву;
  • розмір форсунок.

Класичний варіант електричної плити передбачає духову шафу з 2 нагрівальними елементами.

Вибираючи електричну плиту важливо врахувати її продуктивність. На це впливають потужність і розмір пальників. Також рекомендовано звернути увагу на виконання. Настільне обладнання виявиться мобільніше, ніж підлогове.

Виділяють наступні види електроплит:

  • професійні;
  • промислові.

Промислова є невід'ємною деталлю на кухні. Без промислової не обійтися в кафе, ресторанах та інших закладах масового харчування в Харкові, де немає можливості користуватися газовою.

Деякі види мають комбіновану панель для варіння. У Харкові електричні плити можна купити за хорошою сумою. На вартість впливають функції і параметри.

Як в ТОВ «Укр-Стандарт» купити електричну плиту

На сайті нашої компанії є широкий асортимент товарів в Харкові. Співпраця з нами - це економія грошей і часу, а також гарантія від виробника. Купивши техніку у нашій компанії, стає доступною доставка по Харкову і іншим містам.

Електричні плити | Ціни 2020

Найменування Зовнішні габарити Ціни від
ЭПК-4БС 1000x700x850 13 540 грн
ЭПК-4ШБС (з духовою шафою) 1000x700x850 19 770 грн
ЭПК-6БС 1420x700x850 19 169 грн
ЭПК-6ШБС (з духовою шафою) 1420x700x850 26 517 грн


Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України

Купуючи електричні плити у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.