Гарантійний термін

На всю продукцію 1 рік гарантії

Робота по передоплаті

Мінімальна оплата 10% від суми замовлення

Доставка

У всі населені пункти України

Ціна від виробника

Нижче на 15%, ніж у посередників

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Спеціалізація нашої компанії - це виробництво і постачання будівельних матеріалів, корисного устаткування та інших пристроїв. На українському ринку ми заявили про себе в 2010 році. За ці роки активної роботи ми змогли завоювати довіру наших клієнтів. Наша продукцію проходить через ряд строгих перевірок. У Харкові або інших містах України купити наші товари можна на сайті. Також можна отримати консультацію фахівця.

Як в Харкові обрати булерьян

Булерьян - це спеціальний прилад, призначення якого - обігрів приміщень. Експлуатувати його можна на дачі або приватному будинку. Також використання канадської печі можливо в виробничих, житлових або нежитлових приміщеннях. Булерьян - це відмінна альтернатива центральному опаленню. Функціонує він на твердому паливі. Підійдуть такі види палива:

  • дрова;
  • торф;
  • брикет;
  • деревні відходи.

Пристрій розподіляє тепле повітря рівномірно, щодо м3 приміщення. Функціонування відбувається за принципом газогенератора, іншими словами - це тліюче горіння.

Достатній рівень безпеки булерьян забезпечений за рахунок того, що поверхня і заслінка печі постійно підтримують невисоку температуру. Основна перевага булерьян - швидке нагрівання і правильний обігрів. Також значний плюс - це економія. При бажанні у Харкові можна купити булерьян, оснащений варильною поверхнею. У Харкові до продажу доступні пристрої за прийнятною ціною.

Як в ТОВ «Укр-Стандарт» купити булерьян

У Харкові наша компанія пропонує широкий асортимент товарів. У нас ви можете купити їх за невисокою вартістю. Виробник дає гарантію на кожен булерьян. Купивши агрегат, ви отримуєте також всі необхідні документи на нього. Додатковий бонус - ми пропонуємо доставку по Харкову і в інші локації.

Купуючи булерьян у Харкові в нашій компанії, ви отримуєте:

Безкоштовні логістичні послуги

Вам не потрібно витрачати час на пошук попутнього транспорту і самостійно розраховувати вартість доставки. Все це за вас зробить наш менеджер!

Сертифіковану продукцію

Ви отримаєте продукцію, яка виготовлена згідно з ГОСТом, що підверджує її якість.

Вибір способу розрахунку

Платіть за замовлення готівкою або по безготівковому розрахунку с урахуванням ПДВ.

Оперативну доставку

Замовлення доставляється вам протягом 1-го - 3-х днів. При необхідності вартість доставки включається у рахунок.

Клієнтський сервіс

Подзвонивши нам, вы отримуєте повну інформацію, щодо товару, способу доставки та оплати. Наші менеджери працюють з 9.00 до 17.00 у будні дні, а у суботу - з 9.00 до 15.00.

Спеціальні умови

При постійній співпраці ви отримуєте знижки, бонуси та безкоштовну доставку.

ТелефоныТелефони

Харків +38(097) 902-70-29