Біотуалет, туалетна кабіна купити в Івано-Франківську біотуалет для дачі - ціна виробника Укр-Стандарт

Біотуалети Стандарт

ЦIна: ВIд 15 800грн
Биотуалет кабина Стандарт

Біотуалет – це пристрій, який розв’язує питання гігієни на дачних ділянках, у приватних будинках та громадських місцях.

Типи біотуалетів в Івано-Франківську

Вуличний біотуалет ділиться за способом встановлення та переробки відходів. За способом встановлення пристрою бувають стаціонарними та портативними. Портативні виготовляються у вигляді унітазів, можуть встановлюватись у будинку або окремих приміщеннях. Стаціонарні – це повністю готова до використання кабінка для туалету з баком чи отвором під яму.

За способом утилізації відходів біотуалети бувають:

  • рідинними (хімічними);
  • торф’яними (компостними);
  • електричними (з камерами спалювання чи заморозки).

Хімічні вуличні туалети переробляють відходи завдяки сухим чи рідким речовинам, які розщеплюють нечистоти. Вони спрямовані на те, щоб усунути неприємні запахи навіть у туалетах, в яких не передбачена вентиляція. Цей вид представлений як портативними, і стаціонарними видами. Серед стаціонарних буває туалетна кабіна на яму з баком. Портативні рідинні туалети часто використовують для тяжкохворих людей, серед стаціонарних також є вулична туалетна кабіна для інвалідів.

Компостний вуличний туалет – одна з найбільш екологічних кабін. Він не лише допомагає забезпечити гігієну, а й переробляє відходи у добрива. Принцип роботи біотуалету для дачі простий. Після кожного відвідування резервуар насипають шар торфу, який компостує відходи. У міру заповнення ємність із компостом очищається.

Електричний туалет поділяє відходи на рідину та тверді частини. Перші він зливає у вигрібну яму, другі перетворює на золу чи порошок. Зола утворюється в туалетах з камерою спалювання, в порошок перетираються попередньо заморожені відходи.

Які моделі біотуалетів виготовляє Укр-Стандарт?

Основною моделлю санітарного обладнання, яке виробляється нашою компанією є мобільна туалетна кабіна. Це пластиковий туалет з баком, біотуалет під вигрібну яму, з чашею Генуя або пристосований для людей з особливими потребами. Туалетні кабіни нашого виробництва часто набувають комунальних служб міст, щоб організувати масові заходи або упорядкувати території міських площ та скверів.

Ми виготовляємо обладнання з ударостійкого поліетилену, який добре переносить спеку та холод, його легко помити та перевезти на інший об’єкт. Туалетна кабіна від Укр-Стандарту стане в нагоді на стоянках, в придорожніх кафе або на міському ярмарку. Ціна на обладнання залежить від комплектації та моделі обладнання.

Туалетна кабіна пластикова – де в Івано-Франківську її купити?

Оформити замовлення на санітарне обладнання будь-якого виду можна в інтернет-маркеті Укр-Стандарт. Доставка обладнання можлива в будь-яке місто, зокрема Івано-Франківськ. Вартість обладнання та доставки Вам підкажуть представники нашого сайту за телефоном або в чаті.

Отриматы консультацiю