Дорожні огорожі купити в Україні від виробника Укр-Стандарт

Дорожні бар'єри

ЦIна: ВIд 3 500грн

Довжина (м)

Дорожні огорожі – пристрої з пластику для тимчасового обмеження руху на ділянках проїжджих частин, що ремонтуються. Сигналізують про майбутні перешкоди на дорозі або про те, що напрямок руху на дорозі змінено. Дорожній бар’єр добре видно на дорозі будь-якої доби, через що запобігають аваріям.

Що є сигнальним бар’єром?

Конструкція штакетного типу виготовлена ​​із пластику високої якості, стійкого до ударів. Забарвлюється в біло-червоні сигнальні кольори, по обидва боки клеїться плівка. Щоб обладнання було добре видно вночі, його додатково укомплектовують ліхтарями. З боків обладнання розміщені кріплення, які дозволяють з’єднувати пристосування між собою, тим самим формуючи ланцюг, що огороджує.

Де застосовують штакетну огорожу?

Обладнання для огородження ділянок доріг застосовують у різних сферах, комунальних службах, силових структур. Їх використовую для:

  • огородження ділянки, на якій сталося зіткнення транспорту;
  • позначення місця, на якому ремонтують дорожнє полотно або кладуть нове покриття;
  • створення тимчасової розділової смуги;
  • заборонити проїзд машин у місця проведення масових гулянь, ярмарків, концертів, змагань;
  • попередити водіїв про небезпеку на дорозі

Які дорожні бар’єри виробляє УкрСтандарт?

Компанія Укр-Стандарт – постачальник та виробник дорожнього обладнання. Ми виготовляємо не тільки дорожнє, а й будівельне, харчове, санітарне обладнання. На даний момент у нашій компанії Ви можете замовити пластиковий бар’єр штакетного типу розміром 2 метри. Його можна укомплектувати гумовими або полімерно-піщаними підставками.

Встановлений у підставці бар’єр стійкий. Завдяки кріпленням можна формувати будь-яку довжину огороджувального ланцюга. Пластик, з якого виготовляють міцний бар’єр, екологічний. За ним легко доглядати. Вироби мало важать, довго служать, добре помітні у темряві. Пластик не схильний до корозії, стійкий до механічних пошкоджень та ультрафіолету. На бар’єрах можна додатково розміщувати дорожні знаки чи рекламу.

Де в Україні купити сигнальні бар’єри?

Замовити дорожнє обладнання можна у компанії Укр-Стандарт. Ми постачаємо бар’єри у будь-яку область. Територія нашого постачання вся Україна. Представники нашої компанії можуть проконсультувати з питань ціни, термінів доставки та виробництва.

Щоб проконсультуватися з менеджерами компанії, телефонуйте з розділу контакти. Ви можете також заповнити форму на сайті, вказавши в ній свій номер телефону і чекати зворотного дзвінка. Або напишіть нам в онлайн чат чи зручний для Вас месенджер.

Отримати консультацiю