1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Увага! Відправка портативних біотуалетів здійснюється тільки з Києва по 100% передоплаті.

За 10 років існування на українському ринку ми встигли завоювати лідируючі позиції і вашу довіру. Ми займаємося постачанням і виробництвом устаткування, пристроїв різних категорій і будівельних матеріалів. Всі наші товари проходять перевірки і відповідають ГОСТу. Купити продукцію можна в Києві, а також в інших містах України за допомогою нашого сайту. Крім того, в різних куточках країни є наші склади.

Як в Києві вибрати портативний біотуалет

Портативні біотуалети різних модифікацій увійшли в наш побут зовсім недавно. Основна особливість пристрою - це те, що він пересувний. Щоб забезпечити всі блага цивілізації в приватному будинку або на дачі, варто купити портативний біотуалет. Є кілька видів портативного біотуалету, які відрізняються способом обробки відходів:

  • хімічний;
  • електричний;
  • торф'яний;
  • бактеріальний.

Складається портативний біотуалет з двох роз'ємних баків, з'єднаних між собою. Верхній - наповнюється звичайною водою для змиву відходів. Нижній - призначений для фекалій. У ньому відбувається утилізація відходів за допомогою спеціальної рідини. Каналізація для портативного біотуалету не потрібна. Коли пристрій не використовують, то він прикривається спеціальною заслонкою, яка захищає від розповсюдження запахів. Основні переваги експлуатації складаються з:

  • малої ваги;
  • невеликому розмірі;
  • недорогої вартості.

У Києві можна купити прилад за прийнятною ціною.

Як в ТОВ «Укр-Стандарт» купити біотуалет

Наша компанія в Києві пропонує широкий асортимент товарів різного профілю за доступну суму в грн. У нас можна купити різні моделі туалетів. Ми даємо гарантію якості на нашу продукцію. Замовивши портативний туалет, оформляється доставка по Києву та іншим регіонам.

Портативний біотуалет | Ціни 2020

Портативний біотуалет Кільк-ть відвідувань Розміри Об'єм баку Вага Колір Комплектація Додаткова комплектація Ціна
РТ 10 25 410x355x310 10 л 4 кг серый рідина дезодоруюча 1 401 грн
РТ 20 50 417х380х420 20 л 5 кг серый рідина дезодоруюча 1 758 грн

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:

Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франковськ та інших містах України.

Купуючи портативний біотуалет в Києві в нашій компанії, ви отримуєте:

Контакти

Ви завжди можете відправити запит на зворотний дзвінок або зв'язатися з нами за нашими контактними номерами:

Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати ідеальний варіант.