Будівельне риштування (риштовка) в Києві • Українi: виробник будівельних риштувань Укр-Стандарт

Рамні риштування

ЦIна: ВIд 2 550грн

Вид риштувань

Комплектація (м)

Що таке будівельне риштування?

Риштування (риштовка) – це обладнання, яке призначене для ремонтно-будівельних робіт. За допомогою нього зручно розміщувати працівників, інструменти, а також матеріали на потрібній висоті. Риштування виглядає як приставна каркасна система, створена з металевих елементів з дерев’яними настилами, яка досить проста в монтуванні. Конструкція буде вам незамінна при виконанні оздоблювальних, будівельно-монтажних, фасадних і ремонтних робіт. Наша компанія – виробник. Ми пропонуємо купити тільки якісне обладнання за прийнятну ціну.

 

Які види будівельних риштувань пропонує купити Укр- стандарт?

Укр-Стандарт є найбільшим виробником будівельних риштувань і пропонуємо купити риштування зі складу в Києві за низькими цінами та доставкою по всій Україні. Ми виробляємо:

Рамне будівельне риштування

Максимальна висота 40 м
Навантаження 200 кг/м2
Ширина проходу 1 м
Основні елементи рама з драбиною, рама без драбини, діагональний та горизонтальний зв’язок
Ціна від 2 400 грн

Для штукатурно-малярних, оздоблювальних робіт, а також для обробки будинку вентильованим фасадом, потрібне легке і просте в застосуванні риштування. Рамне риштування найкраще підходить для таких видів робіт. Дуже популярне рамне риштування і найбільш часто купується з двох головних причин: низька ціна і простота в їх складанні. Кріплення елементів відбувається за допомогою повороту «прапорця», що заощаджує Ваш час на монтажних роботах.

Клино-хомутове риштування

Максимальна висота 40 м
Навантаження 200 кг/м2
Ширина проходу 0.75м
Основні елементи Ферма страхування, ферма опорна, драбина, тримач настилу, стійка опорна, домкрат, стяжка, діагональ, кріплення до стіни.
Ціна від 5 496 грн

Таке будівельне риштування являє собою легкі конструкції, які без проблем розбираються і збираються. Це каркасна система, що складається з окремих елементів. Вони універсальні у своєму застосуванні, також, ними можна обійти будь-яку будівлю (як всередині, так і зовні). З їх допомогою можна здійснити ряд різних тинькувальний, скляних, будівельних та інших видів робіт. Клино-хомутове риштування виготовляють з такого міцного матеріалу, як високоякісна сталь. Широко застосовуються як в будівництві, так і в реконструкції водонапірних веж, куполів церкви та в інших складних конструкціях.

Ригельне будівельне риштування

Максимальна висота до 60 м
Навантаження 600 кг/м2
Діаметр труби 60 мм
Товщина стінки 3 мм
Основні елементи Стійка з наварними втулками, ригеля.

Конструкція ригельного риштування типу «Стійка-Ригель» така ж проста для збірки, як і у рамних. Горизонтальні деталі такого виду риштування кріпляться завдяки введенню штирів в порожнисті трубки, які приварені до вертикальних стійок. Опори знизу заводять в черевики, кожен рівень зводиться по етапах. Розкоси встановлюються діагонально, і надають штирьовому риштуванню найбільшу жорсткість. Дуже міцні, але в той самий час мають легку конструкцію. Вони знаходять своє застосування, в основному, при ремонтних роботах на фасадах будівель, так і при оздоблювальних роботах.

Вибираючи, які з перерахованих видів будівельного риштування вам підійдуть, потрібно орієнтуватися на той тип робіт, який вам необхідно зробити. Наприклад, при обробці будівель з прямим фасадом – підійде рамне риштування. Якщо будівля масивна і має складну геометричну структуру – хорошим вибором будуть клино-хомутові. Також необхідно враховувати яке саме навантаження повинні будуть витримувати риштування. За більш детальною консультацією та допомогою у виборі, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за телефонами, вказаними нижче.

Правильна експлуатація лісів та безпека на будмайданчику

Безпека роботи на висоті – головне питання, яке потрібно продумати при використанні будівельних риштувань. Компанія Укр-стандарт – це експерт у галузі виробництва та продажу будівельного висотного обладнання, яке рекомендує дотримуватися таких пунктів безпеки як:

  • підготовка ґрунту при монтажі висотного обладнання;
  • позначення небезпечної зони при зведенні лісів;
  • обов’язкове заземлення конструкції;

Грамотно вибираємо будівельні риштування

Вибираючи, які з перерахованих видів будівельних риштувань вам підійдуть, необхідно орієнтуватися на той тип робіт, які вам потрібно зробити. Наприклад, при оздобленні будівель з прямим фасадом підійдуть рамні риштування. Якщо будівля масивна і має складну геометричну структуру, хорошим вибором будуть клино-хомутові. Також необхідно враховувати яке саме навантаження мають витримувати ліси. За більш детальною консультацією та допомогою у виборі, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за телефонами, наведеними нижче.

Чому вигідно купити будівельне риштування (риштовку) у компанії Укр-Стандарт

Укр-Стандарт, як виробник будівельного обладнання в Україні надає вигідні умови купівлі-продажу:
1. Гарантія на продукцію – 12 місяців з дня здійснення покупки.
2. Після виготовлення кожен елемент проходить перевірку якості. На виході все обладнання відповідає нормам, вимогам і має сертифікати якості.
3. Для запобігання корозії, захисту від атмосферних опадів і шкідливих впливів, обладнання покривається полімерною фарбою.
4. Риштування від нашої компанії сконструйовані таким чином, що для їх складання не потрібно ніякого додаткового інструменту.
5. Купуючи у виробника Укр-Стандарт ви отримуєте будівельні ліси за ціною без накрутки, відсотків і комісії.

Все наше будівельне обладнання ви можете придбати у таких містах:
Київ, Запоріжжя, Донецьк (тільки область), Полтава, Дніпро, Харків, Херсон, Чернігів, Вінниця, Луганськ (тільки область), Львів, Івано-Франківськ та інших містах України

Будівельне риштування | Ціни 2022

Розмір Площа Ціна
6 х 3 18 м2 7 200 грн\комплект
6 х 6 36 м2 10 260 грн\комплект
8 х 3 48 м2 9 600 грн\комплект
8 х 9 72 м2 18 510грн\комплект
6 х 9 72 м2 14 070 грн\комплект

Отриматы консультацiю